Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
littleblack
Posty: 49
Rejestracja: 20 maja 2010, o 11:56

Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Post autor: littleblack »

Witam wszystkich Ostatnio przeglądałam katalog kierunków Uniwersytetu Rzeszowskiego i natrafiłam na kierunek Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia. Przyznam, ze się nim zainteresowałam. Czy ktoś może mi nieco przybliżyć ten kierunek? Jakie są perspektywy znalezienia pracy po nim i zarobki ?
Z góry dziękuję za pomoc
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

[Link] Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Post autor: Biochejter »

littleblack pisze:natrafiłam na kierunek Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia.
Elektroradiologia chyba

Był taki temat już: elektroradiologia-vt14247.htm
Awatar użytkownika
littleblack
Posty: 49
Rejestracja: 20 maja 2010, o 11:56

Re: Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Post autor: littleblack »

No tak- jak zwykle się musiałam pomylić co do nazwy.ach to moje roztrzepanie.
igo

Re: Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Post autor: igo »

Wcale sie nie musiałas pomylić.Elektrokardiologia tez jest kierunkiem.Stymulatory,kardiowertery,ablacje.Ogółem wszystko co ma w sobie elektryke i jest wszczepiane pacjentowi z problemami sercowymi.Zabiegi takie jak ablacja tez wykonuja elektrokardiolodzy.
Pobre

Re: Zdrowie Publiczne- specjalność elektrokardiologia

Post autor: Pobre »

Koleżanka pomyliła się w nazwie, bo pewnie chodziło o elektroradiologię, ale zapytała jak jest na tym kierunku w Rzeszowie? Mógłby ktoś zorientowany trochę nas oświecić? : ) Byłabym również bardzo wdzięczna. Dużo jest nauki? Jakie są przedmioty, czy jest ciężko na tym URZ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości