MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
kocilapki
Posty: 201
Rejestracja: 21 maja 2010, o 09:44

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: kocilapki »

istnieją socjalne, żywieniowe i mieszkaniowe chyba również, są jakieś progi finansowe. Odległość chyba nie ma znaczenia. jeśli interesuje Cię wrocław to poszukaj jakiegoś działu spraw socjalnych czy coś takiego na www i wszystko powinno być napisane.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Korczaszko »

temat wielokrotnie poruszany, a znalezienie tego na stronie internetowej uczelni to maks 5 minut
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

Korczaszko nie spinaj się tak. Napisałam tutaj, licząc na to, że znajdzie się ktoś, kto podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami w tej materii.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Korczaszko »

Licz dalej a tym czasem polecam stronę uczelni.

Pozdrawiam, spinająca się
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: encephalon1986 »

Nie mam doświadczeń w tej materii ale wszystko faktycznie jest na stronie uczelni:

Kod: Zaznacz cały

up.wroc.pl/studenci/687/pomoc_materialna_stypendia.html
Wyszukanie informacji zajmuje mniej niż napisanie 2 postów a warto zacząć się przyzwyczajać do samodzielnego wyszukiwania informacji
Pozdro
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Korczaszko »

Ja mam doświadczenie, ale 3 lata temu byłam w stanie sama sobie to wyszukać.

Zresztą ponoć na pierwszym roku jest 30 warunków z informatyki (!). Ploch ponoć nie chce robić koła z biostatystyki, bo boi się co wyjdzie.
Pozdro 600
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: encephalon1986 »

Mogli im zrobić komisa, z pytaniami w stylu: do czego służy przycisk power? Co to jest reset? Z podchwytliwych: ile okien ma windows?
Samej biostatystyki nie miałem więc nie wypada, żebym się wypowiadał.

Niepodważalny jest natomiast fakt, że w życiu niewiele rzeczy dostaje się na tacy, zwykle trzeba się samemu o coś zatroszczyć. Lepiej wcześniej zacząć, żeby nabrać wprawy
Pozdro, także dla spinających się
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Tahtimittari »

Korczaszko pisze:Zresztą ponoć na pierwszym roku jest 30 warunków z informatyki (!). Ploch ponoć nie chce robić koła z biostatystyki, bo boi się co wyjdzie.
Ja słyszałam, ze 15.
I ktoś mówił o komisach z tego Jaja.
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ponka »

to ja z tych bardziej poinformowanych", bo z pierwszego roku.
Nie wiem, ile dokładnie osób nie ma zaliczenia, ale po 2 kołach to była naprawdę spora grupa osób (jak na ten przedmiot). Nasza starościna wybłagała u niego komisa, na którego przyszło kilka osób, a dwóm w ostateczności jeszcze udało się zaliczyć. Ale o czym my mówimy, jeśli ktoś chce wpisywać w exelu liczby po kolei ręcznie .
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: encephalon1986 »

No proszę. A myślałem, że każdy kto urodził się później niż ja musi znać się lepiej na kompach. Jak widać nie koniecznie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Korczaszko »

Ta i dziwić się, że nie potrafią korzystać ze strony uczelni Oo
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

Korczaszko pisze:Ta i dziwić się, że nie potrafią korzystać ze strony uczelni Oo
oj tam, nie, że nie potrafią, tylko im się nie chce. przyznaję się do lenistwa. mea culpa.
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: markuss91 »

Korczaszko pisze: Zresztą ponoć na pierwszym roku jest 30 warunków z informatyki (!).
z tymi 30 to przesada, z tego co mi wiadomo to z 10 osób ma warunek i to głównie osoby, które kopiowały pliki/ściągały na kołach więc ja się nie dziwię)
Korczaszko pisze: Ploch ponoć nie chce robić koła z biostatystyki, bo boi się co wyjdzie.
Pozdro 600
Ploch nie chce robić koła bo w zeszłych latach ludzie olewali zajęcia przez cały semestr a przygotowywali się tylko na to koło. Teraz co tydzień musimy się przygotowywać z poprzednich zajęć i pyta albo powiedział że zrobi kartkówkę. To nic strasznego ale jednak zawsze trzeba coś tam umieć:D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości