Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
yluree
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 00:25

Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: yluree »

Ostatnio koleżanka która skończyła lekarski 2 lata temu, mówiła,że ktoś kogo rodzic był lekarzem to dostawał jakieś dodatkowe punkty do wyniku z egzaminów? Czy to prawda?
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: wedrowycz_ka »

yluree pisze:Ostatnio koleżanka która skończyła lekarski 2 lata temu, mówiła,że ktoś kogo rodzic był lekarzem to dostawał jakieś dodatkowe punkty do wyniku z egzaminów? Czy to prawda?
tak. +50 do zayebistości i +20 za stajl.
malinka9
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:45

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: malinka9 »

Czy to prawda?

głupoty
Awatar użytkownika
krisofis
Posty: 184
Rejestracja: 1 lip 2008, o 12:53

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: krisofis »

W Poznaniu parę lat wstecz było napisane w regulaminie rekrutacji, że w przypadku remisu na ostatnim miejscu na liście przyjętych (równa liczba punktów, równa średnia ocen), decydowało kilka innych czynników, między innymi to, czy ktoś w rodzinie jest studentem lub absolwentem tej uczelni. Nie mam pojęcia, czy to wciąż aktualne, ale warto sprawdzić.

W Łodzi w każdym razie żadnych dodatkowych punktów nikt nie przewiduje
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: Grzybu123 »

yluree na egzaminie ustnym spotykają się dzieci znajomych ze studiów. ale to już po dostaniu się na studia i zresztą tutaj na pewno nie ma przepychania na siłę, więc tak naprawdę mało to daje że się ma rodziców lekarzy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: godziasia »

no yaha, ja dostałam +39287 pktów w rekrutacji, wystarczyło, że mama mi wypisała oświadczenie, że jest lekarzem i przybiła pieczątkę.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: wedrowycz_ka »

godziasia pisze:no yaha, ja dostałam +39287 pktów w rekrutacji, wystarczyło, że mama mi wypisała oświadczenie, że jest lekarzem i przybiła pieczątkę.
no widzisz. a ja kurde zapomniałam im dać tego papierka i mnei nie przyjęli.
yluree
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2009, o 00:25

Re: Dodatkowe punkty dla dzieci lekarzy?

Post autor: yluree »

dzięki za odzew
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości