Prywatny akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pogodynka
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2011, o 22:13

Prywatny akademik

Post autor: pogodynka »

Witam Mam bardzo dobra wiadomosc Juz wkrotce w Rokitnicy powstanie prywatny akademik i to bardzo blisko uczelni. Aktualnie jestesmy w trakcie remontu i chcialabym abyscie mi napisali jak wyobrazacie sobie swoj WYMARZONY AKADEMIK. Wszelkie opinie sa dla nas bardzo cenne Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2011, o 21:28 przez WojtekB, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Powód edycji: nadużywanie emotikon
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: Prywatny akademik

Post autor: pb »

takowy na rokitnicy już jest.
Tomasz
Posty: 78
Rejestracja: 4 lip 2010, o 10:42

Re: Prywatny akademik

Post autor: Tomasz »

Wymarzony to przede wszystkim za rozsadna cene.
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: Prywatny akademik

Post autor: medykzab »

pb: Jest? Jeżeli masz na myśli akamedik to jest on w centrum Zabrza, czyli daleko od Rokitnicy. Co do wymarzonego akademika, to jeżeli jest on prywatny to pewnie tanio nie będzie, chociaż te uczelniane też są drogie a nie jest to nic specjalnego. Wg mnie każdy pokój powinien mieć swoją łazienkę, a poza tym fajnie by było, gdyby zorganizować taką wspólną salę z wygodnymi fotelami, tv z jakąś platformą cyfrową, stołem do bilarda, może jeszcze dartem i stołem do ping ponga.
Awatar użytkownika
pb
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2009, o 10:41

Re: Prywatny akademik

Post autor: pb »

Jest na Ofiar Katynia. Przynajmniej tak nazwał go w ogłoszeniach właściciel. Ceny podobno mają w porządku.
agnika
Posty: 317
Rejestracja: 26 lip 2008, o 19:02

Re: Prywatny akademik

Post autor: agnika »

Jest jest:) kolezanka z mojej grupy tam mieszka i calkiem fajnie tam jest:)
pogodynka
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2011, o 22:13

prywatny akademik , pokoje dla studentow

Post autor: pogodynka »

Niebawem zakonczymy remont pokojow dla studentow. Wszystkie pokoje sa po gruntownym remoncie. Pokoje 1-osobowe oraz 2-osobowe w bardzo dobrej cenie Lokalizacja bardzo dobra poniewaz miesci sie blisko uczelni medycznej. Kazdy pokoj wyposazony jest w lozka , biorka z szufladami oraz szafkami na podreczniki szkolne , szafy ubraniowe oraz komody. Na kazdyn poziomie nowe lazienki . Oprocz tego w budynku bedzie sie znajdowac sala kinowa z telewizorem 50 cali oraz aneks kuchenny.
Gwarantujemy Panstwu mila atmosfere oraz komfortowe warunki do nauki cisze. spokoj.
Wszelkie informacje pod nr tel 603-337-910
pogodynka
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2011, o 22:13

Re: Prywatny akademik

Post autor: pogodynka »

Mozna juz rezerwowac pokoje w skrocie napisze . wszystkie pokoje sa po gruntownym remoncie. Pokoje 1-osobowe oraz 2-osobowe w bardzo dobrej cenie! Na kazdym poziome nowe lazienki. Oprocz tego w budynku bedzie sie znajdowac sala kinowa z telewizorem 50 cali oraz aneksem kuchennym.
Cisza. spokoj. bardzo komfortowe warunki do nauki. Zapraszamy
Wszelkie pytania prosze kierowac pod nr tel 603-337-910 Pozdrawiam serdecznie
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: Prywatny akademik

Post autor: medykzab »

A może jakaś stronka internetowa z dokładną ofertą i ze zdjęciami?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości