Matura 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

Binkoza pisze:Że jaki dzień?
Aha, ja tez byłam, na kardiologii inwazyjnej.Najlepszy oddział w naszym zapyziałym szpitalu.

To jest program jednodniowych praktyk dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak wygląda praca np. w banku, kancelarii adwokackiej albo właśnie w szpitalu-generalnie w każdym miejscu, na które masz ochotę

A ja dostałam Villego od dziadka.Najnowsze wydanie Jest tam dużo ciekawych rzeczy, których pewnie i tak na maturze nie będzie Więc tylko dla pasjonatów.

Osobiście poluję na jakiś dobry atlas anatomiczny.
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2012

Post autor: Mihhu »

STALÓWKA
żółwik

Atlas anatomiczny do matury?
Awatar użytkownika
any_way
Posty: 174
Rejestracja: 14 paź 2009, o 12:34

Re: Matura 2012

Post autor: any_way »

Jeej, dziadek wie co dobre
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Matura 2012

Post autor: Tomq »

Mały atlas anatomiczny Sylwanowicza może być dla zwykłych ludzi, bo w nim cokolwiek po polsku jest, a nie sama łacina.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: Matura 2012

Post autor: Anielka »

ale po co już teraz? naprawdę lepiej żyć licealiści w błogiej nieświadomości a tak w ogóle to radzę się najpierw dostać
do operonów i takich tam zaglądać
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Matura 2012

Post autor: Mihhu »

Tomq pisze:dla zwykłych ludzi,
poczułem się niemalże jak młody bóg.

Ale fuckt fucktem, nie ma co inwestować w porządny łaciński atlas w 2LO.
Lizaków sobie lepiej za to kupić.
Albo żelków!

uhm lubię żelki

Jeszcze będzie czas na kupowanie tego rodzaju stuffu.

Kiedyś miałem przyjemność przejrzeć tę pozycję

wyglądało całkiem sensownie. skoro atlas jest waszym must haveem
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: Matura 2012

Post autor: kawa »

Mihhalina, taki atlas to czyta moj 2-latek, w liceum to minimalnym wymogiem jest sobotta!
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Matura 2012

Post autor: woicieh »

hmm jak kogoś interesuje dana dziedzina to chyba dobrze, że lubi i chce czytać książki na jej temat.
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Matura 2012

Post autor: Tomq »

Spoko, ale zastanawiam się jak można czytać atlas A osobiście Sobotta nie jest moim ulubionym atlasem.
Awatar użytkownika
woicieh
Posty: 226
Rejestracja: 2 sie 2010, o 10:55

Re: Matura 2012

Post autor: woicieh »

Zawsze można sobie oglądać
Co kto lubi
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Matura 2012

Post autor: wojtak »

Ja nie zgadzam się z tym, że biologia Villego do snu. W 1. klasie liceum zrobiłem sobie takie podstawy biologii dzięki tej książce, że teraz praktycznie powtarzam. Pisana w taki sposób, że od razu zapamiętywałem
BTW. Co sądzicie od repetytorium Danowskiego?Dobrym pomysłem byłoby kupno na 3 miesiące przed maturą?

Dzisiaj zaliczyłem egzamin teoretyczny na prawku - 18/18 pkt
Awatar użytkownika
Binkoza
Posty: 51
Rejestracja: 23 lut 2010, o 14:57

Re: Matura 2012

Post autor: Binkoza »

wojta121, gratulacje, ja dopiero rozpoczynam, ale możliwe, że będę miała już w lipcu i będę się wozić

Mam nadzieje, że to do snu mi pomoże, choć jak na razie mam przyjemność zasypiania w ciągu 2 minut od położenia głowy na poduszkę.

Dziś oddali nam testy W połowie drogi - taka mała matura z matematyki z dotychczas przerobionego materiału. Połowa klasy nie zdała P Nie wiem, czy mam się cieszyć, że zdałam, czy płakać, że tak słaby wynik jak na mnie.

Czy słyszeliście coś o jakimś teście biologicznym, do którego przystępuje część szkół (konkretnie klas II) po maturach? Mi wydaje się mało prawdopodobne, ale te pogłoski są coraz głośniejsze. Co mi szkodzi zasięgnąć języka?
Awatar użytkownika
Milejdi
Posty: 105
Rejestracja: 10 gru 2010, o 21:48

Re: Matura 2012

Post autor: Milejdi »

Mihhalina pisze:STALÓWKAżółwik
Jeee! Bratnia dusza!
any_way pisze:Jeej, dziadek wie co dobre
Stwierdził, że będę mogła również użyć Biologii w charakterze pocisku, gdyby mój kuzyn zacząłby być znowu zbyt upierdliwy. Ponoć na koguta też działa, chociaż dziadek celował w niego swego czasu Krótką Historią Teatru Raszewskiego. Ale Ville chyba tez się nada

A, co do atlasu.w bibliotece natrafiłam na jakiś przerażający, 3-tomowy atlas, gdzie wszystko było po łacinie.WSZYSTKO.Nie zdziwiłabym się, gdyby i wstęp był spisany również w tym języku. Dlatego postanowiłam zainwestować w jakiś przyjemny( napisany po polsku!) atlasik, co bym sobie mogła obrazeczki pooglądać i przy okazji.Na razie mam na oku atlas z Bellony i Literatu.różnica cen:jakieś 100zł.O_O

Mihhalina, też lubię żelki.^^

Właśnie! Egzamin na prawko, muszę o tym pomysleć.dzięki za przypomnienie, heh
Binkoza pisze:Czy słyszeliście coś o jakimś teście biologicznym, do którego przystępuje część szkół (konkretnie klas II) po maturach? Mi wydaje się mało prawdopodobne, ale te pogłoski są coraz głośniejsze. Co mi szkodzi zasięgnąć języka?
A weź przestań! Tylko byś ludziom dobre humory psuła.zbliża się tydzień wolnego, a ta wyjeżdża z jakimiś testami.tak na poważnie, nie słyszałam.I oby to były pogłoski.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości