zeszyty na studiach?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
tagitsu
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2006, o 14:26

Re: zeszyty na studiach?

Post autor: tagitsu »

Angel7 pisze:Lubię format B5 ale gładkich zeszytów tego formatu to chyba nie znajdę.
Poszukaj, bywają. Racja, że rzadko, ale jednak ^_^
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: zeszyty na studiach?

Post autor: tin »

Aniaww pisze: Najlepiej jednak sprawiały się normalne zeszyty, dość grube, lubię te w twardych okładkach, bo sa trwalsze. Mniej pisate przedmioty pisałam z dwóch stron, z jednej jeden, a do góry nogami drugi.
Oba pomysły stosuje z powodzeniem od gimnazjum i jak narazie tak jest najlepiej. Kiedy jade autobusem czy tramwajem to łatwiej wziąć mały zeszyt.
Mictlan
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2007, o 10:36

Re: zeszyty na studiach?

Post autor: Mictlan »

Ja na swoje przedmioty chodzę z jednym zeszytem. Służy mi do ziberania ogólnych informacji. Do tego dochodzą także skrypty i ksero ale tego ostatniego jest najmniej.
Jak wracam do akademika to przepisuję sobie wszystko na kartki A4 co pomaga mi w utrwaleniu wiadomości.

Ogólnie tylko na ćwiczeniach (na moim kierunku) wymagane są oddzielne zeszyty do przedmiotu, a to za sprawą rysunków z preparatów, które przygotowujemy na zajęciach.
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: zeszyty na studiach?

Post autor: ziomalka »

No a jesli o mnie chodzi, nie prowadzę zeszytów - poza rachunkowym brulionem na laborki z chemii no i zeszytem do kolorowanek z histologii

Pozdrawiam
Mara
Posty: 21
Rejestracja: 12 mar 2007, o 12:22

Re: zeszyty na studiach?

Post autor: Mara »

A jak z zeszytami jest na medycynie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości