Pytania

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Ania93
Posty: 33
Rejestracja: 13 lis 2009, o 10:59

Pytania

Post autor: Ania93 »

Mam nadzieję, że w dobrym temacie piszę. Mam kilka pyta, a mianowicie czy na patologa można udać się po chemii? Czy tylko medycyna zostaje? Jeżeli można to po jakich. To pierwsze pytanie, drugie to jakbym chciała pracować w laboratorium patologicznym to po jakich studiach miałabym takową możliwość? Na maturze mam zamiar zdawać biologię i chemię w rozszerzeniu, fizykę, polski i matmę w podstawie, z językiem się jeszcze waham. Czy z takimi planami maturalnymi jest jakiś sens pchać się do laboratorium?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo to dla mnie dość ważne.
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: Pytania

Post autor: ciocia »

Specjalizacja z patomorfologii to chyba tylko po medycynie.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Pytania

Post autor: Collo »

Tylko po medycynie jest specjalizacja patomorfologia.
Nie wiem kto w takich laboratoriach pracuje oprócz patomorfologa. Może pracują tam też osoby z innymi zawodami, ale jakoś nie wyobrażam sobie tłumu osób przed zmarłym



Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Pytania

Post autor: Mårran »

Zmarli zmarłymi, patomorfolog siedzi przy szkiełkach z reguły ] A w labach i innych takich pracują np. technicy
Pani Buka
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Pytania

Post autor: Batha »

podobny zawód ma człowiek pracujący w laboratorium policyjnym. A do tego najlepiej jakaś bionanalityka.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Pytania

Post autor: Padre Morf »


Nie wiem kto w takich laboratoriach pracuje oprócz patomorfologa.

diagności laboratoryjni (mogą nim być osoby po analityce medycznej, biologii, biotechnologii, chemii) oraz technicy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości