czy jest tu ktos kto studiuje stomatologie?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
aspiring17
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis 2010, o 13:42

czy jest tu ktos kto studiuje stomatologie?

Post autor: aspiring17 »

bylam juz na roznych forach int, ale chcialam sie dowiedziec czegos o studiach stomatologicznych- niektorz mowia ze sa to ciezsze studia od medycyny (?) ze trzeba miec zdolnosci manualne. jak jest na prawde? jesli jest ktos kto studiuje stome to powiedzcie mi czy musicie sie uczyc duzo fizyki? podoba wam sie ten kierunek? jak wyglada pierwszy rok studiow? wiem ze bedzie ciezko sie tam dostac, ale mam taki plan sprobowac. PROSZE WAS BARDZO O ODP! BARDZO MI NA TYM ZALEZY
wooojt1
Posty: 355
Rejestracja: 12 mar 2009, o 09:59

Re: czy jest tu ktos kto studiuje stomatologie?

Post autor: wooojt1 »

Moja koleżanka studiuje stome. Mówi, że pierwszy rok jest taki jak na medycynie, ponoć anatomia w pełnym zakresie-)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: czy jest tu ktos kto studiuje stomatologie?

Post autor: lith »

A gdzie studiuje? Bo w gda na pewno nie jest w pełnym zakresie. Jest większy nacisk niż na lek na głowę, a zdecydowanie mniejszy na resztę. Ogólnie nie ma co porównywać poziomu trudności, bo na obu kierunkach jest co robić. Na stomie maja godzinowo na 1 roku zdecydowanie więcej zajęć i więcej śmieciowych przedmiotów.
wooojt1
Posty: 355
Rejestracja: 12 mar 2009, o 09:59

Re: czy jest tu ktos kto studiuje stomatologie?

Post autor: wooojt1 »

Na CMUJ-u
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości