Rozszerzony angielski 2011

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
stwojstary
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2010, o 15:43

Rozszerzony angielski 2011

Post autor: stwojstary »

Wybrałam w deklaracji angielski pisemny rozszerzony, po czym dowiedziałam się że skoro zdaje pisemny rozszerzony to muszę i ustny rozszerzony dodatkowo.

Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat ? i czy rzeczywiście musze zdawać w takiej sytuacji ustny rozszerzony ? ?
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: maninblack »

Powiem Ci jak rok temu było u mnie, jeśli wybrałaś ang. rozsz. to musiałaś pisać ang. na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz zdawać egzamin ustny na poziomie podstawowym i rozszerzonym, przy czym nawet jak nie zdasz rozszerzenia (czy to pisemnego czy ustnego, czy nawet obu) to i tak masz maturę.

Dont give up!
Good luck
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: paulina_47 »

Potwierdzam. Sama też wybralam rozszerzony, czyli mam cztery egzaminy z angielskiego.
Zwariuję, zwariuję
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: Haku »

a u nas jest tylko podstawowy ustny o.O
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: paulina_47 »

Haku pisze:a u nas jest tylko podstawowy ustny o.O
Niemozliwe. Przecież nie mogą zabronić zdawania rozszerzonego. A kto zdaje w tym roku pisemny rozszerzony, musi też ustny.
nxxx
Posty: 450
Rejestracja: 8 mar 2008, o 15:54

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: nxxx »

Chyba, że weźmiesz sobie jeszcze drugi język obcy, wtedy sytuacja wygląda trochę inaczej P
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: paulina_47 »

wiecie czy mogę gdzieś znaleźć pliki do słuchania z matur z angielskiego? chodzi mi przede wszystkim o rok 2010 poziom rozszerzony. Wszędzie tylko transkrypcje
krk
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2007, o 19:15

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: krk »

witam,
odświeżam trochę temat z pytaniem odnośnie wczorajszej matury z ang PR:
Czy niezaznaczenie numeru tematu, na który się pisało skutkuje odjęciem punktów ? wyzerowaniem ? Teraz się zorientowałem, że tego nie zrobiłem. Co prawda po pierwszym zdaniu widać, o czym piszę, ale mam wątpliwości.
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: maninblack »

Z tego co ja się orientuję, nie wpływa to na ocenę w żaden sposób. Twoja praca zostanie sprawdzona według kryteriów podanych w kluczu.
Shirox
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2011, o 15:08

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: Shirox »

A ja mam dylemat Zdawałam maturę z angielskiego w 2007 na poziomie podstawowym. W tegorocznej deklaracji miałam do wyboru napisanie czy ustną czy pisemną i jaki poziom, wybrałam tylko pisemną na rozszerzeniu. Jakiś czas temu pytałam się wicedyrektor mojej szkoły czy mam iść też na ustny to powiedziała mi że nie. Wy natomiast piszecie że trzeba, teraz sama już nie wiem
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: maninblack »

Moim zdaniem powinni Cię poinformować, że wybranie języka obcego (bez względu na poziom) wiąże się z egzaminem zarówno pisemnym, jak i ustnym.
Najlepiej udaj się do szkoły i zobacz, czy przydzielono Ci termin egzaminu ustnego.
Szczerze mówiąc to po raz pierwszy chyba spotkałem się z taką sytuacją. W najgorszym przypadku będziesz mieć 0% z egzaminu ustnego na aneksie z nowymi wynikami z przedmiotów, z których zadeklarowałaś zdawać egzamin, bądź też podwyższać wynik (w Twoim przypadku- egzamin ustny).

języka obcego nowożytnego, innego niż obowiązkowy w części ustnej i pisemnej na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.
Nie ma tam słowa lub, więc trzeba zdawać i pisemny, i ustny.
Awatar użytkownika
Patka_nt
Posty: 191
Rejestracja: 3 lut 2010, o 11:44

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: Patka_nt »

no co Wy piszecie przecież jak ktoś podwyższa wynik, to zaznacza czy jest to forma egzaminu ustna czy pisemna. jeśli Shirox określilaś, że poprawiasz angielski rozszerzony pisemny to nie będą przydzielali Ci ustnego.
sami zobaczcie jak wygląda deklaracja:
zobacz-ten-plik.pdf
(137.04 KiB) Pobrany 33 razy
Awatar użytkownika
maninblack
Posty: 415
Rejestracja: 2 maja 2010, o 11:15

Re: Rozszerzony angielski 2011

Post autor: maninblack »

pisała podstawową, a teraz zadeklarowała rozszerzenie po raz pierwszy! więc musi zarówno zdawać egzamin ustny, jak i pisemny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości