niepojawienie się na maturze(poprawa)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
mmmm
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2010, o 08:30

niepojawienie się na maturze(poprawa)

Post autor: mmmm »

Witam,

z koleżanką spieramy się co do jednej kwestii. Zadzwoniłam już do OKE i teoretycznie znam już odpowiedź, ale kwestia upewnienia się.

Dajmy na to, że już mam zdaną maturę i potem chcę ją poprawiać, a konkretnie chcę np. poprawić j. ang. podstawowy. i dołożyć nowy przedmiot, czyli chemię podstawową.

No i tak deklaruję. Ale potem się rozmyślam i chcę już tylko poprawiać angielski, a chemia mi wisi.

Czy jeśli nie zjawiam się na egzaminie z chemii to to unieważnia mój wynik z poprawy ang., na który przychodzę?

Czy może po prostu z ang. wpisują mi nowy wynik (o ile dam radę poprawić), a z chemii nie patrzą na to czy mnie nie było tylko wpisują mi zero tak jakbym była a nic nie napisała ?
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: niepojawienie się na maturze(poprawa)

Post autor: Gitarowa »

Jeden przedmiot nie ma związku z drugim. Jak nie przyjdziesz to nic się nie stanie
Awatar użytkownika
mmmm
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2010, o 08:30

Re: niepojawienie się na maturze(poprawa)

Post autor: mmmm »

dziękuję Gitarowa!
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: niepojawienie się na maturze(poprawa)

Post autor: Gitarowa »

W OKE powiedzieli Ci to samo?
Awatar użytkownika
mmmm
Posty: 26
Rejestracja: 24 maja 2010, o 08:30

Re: niepojawienie się na maturze(poprawa)

Post autor: mmmm »

tak, dokładnie tak !

Pani powiedziała, że to po prostu nieeleganckie deklarować się na coś i nie przychodzić, ale, że nie ma żadnych skutków.

Jest zero wstawione właśnie na świadectwie, jako dowód, że faktycznie w papierach jest zaksięgowane, że dana osoba chciała zdawać ten przedmiot.
Natomiast przy poprawie matury każdy przedmiot liczy się oddzielnie i wyniki nie mają na siebie nijak wpływu !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości