Ustna mature z polskiego

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
justix
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2011, o 14:13

Ustna mature z polskiego

Post autor: justix »

witam mam za tydzien ustna mature z polskiego temat mojej prezentacji to Dokonaj analizy porownawczej wybranego utworu literackiego oraz jego wersji filmowej.wybralem lot nad kukulczym gniazdem i teraz prosba do was abyscie napisali mi jakie moge dostac pytania od egzaminatora prosze pomozcie mi umieram ze strachu i wole byc przygotowany na pytania
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: potrzebna pomoc jaknajszybciej!!!

Post autor: monis1992 »

1. dlaczego ten temat? (u nas to bardzo częste pytanie)
2. dlaczego akurat ta powieść?
justix
Posty: 2
Rejestracja: 8 maja 2011, o 14:13

Re: potrzebna pomoc jaknajszybciej!!!

Post autor: justix »

ok dzieki wielkie liczylem na wiecej podpowiedzi ale i to dobre
beacoupp
Posty: 11
Rejestracja: 11 lut 2011, o 21:05

Re: potrzebna pomoc jaknajszybciej!!!

Post autor: beacoupp »

hej miałam podobny temat, wczoraj własnie zdałam 20/20. Moj temat dotyczył problemów związanych z adaptacją. I zapytali mnie: czemu taki temat, czy postacie w filmie były takie jak sobie wyobrażałam, czy adaptacja może zachęcić do czytania dzieła czy wręcz przeciwnie Im pewniej mówisz tym zadają prostsze pytania, bo widzą, czy się pisało samemu czy nie. Ja umierałam ze strachu, ale serio nie stresuj się Powodzenia
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: potrzebna pomoc jaknajszybciej!!!

Post autor: MaOaM »

mój kolega miał podobny temat i pytali się czy słusznie ekranizuje się ksiązki czy cos w tym rodzaju
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości