Studia-Biologia/mikrobiologia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
sylw
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:24

Studia-Biologia/mikrobiologia

Post autor: sylw »

Aktualnie zdaje matury mam zamiar składać papiery na biologie. myślałam o Wrocławiu Poznaniu ewentualnie Opolu i jestem ciekawa jakie były progi punktowe w ostatnich dwóch latach. żeby się zorientować Niestety nie umiem nigdzie znaleźć aktualnych informacji. Mam nadzieje że ktoś będzie mógł mi pomóc
Awatar użytkownika
_Gabi_
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2010, o 16:13

Re: Studia-Biologia/mikrobiologia

Post autor: _Gabi_ »

Na UP wystarczylo miec ok. 160 pkt w zeszlym roku i chyba 3 osoby na jedno miejsce.
Na UWr sama do tej pory szukam i nie moge znalezc, ale z teogo co slyszalam nie trzeba bylo miec duzo punktow.no i tam - 2 osoby na jedno miejsce.
Wiecej nie wiem, a juz zwlaszcza o Poznaniu czy Opolu.

Ja w tym roku wybieram sie na biologie z chemia (spec.nauczycielska) na UWr.moze dolaczysz? slyszalam wiele dobrych opinii
sylw
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2011, o 19:24

Re: Studia-Biologia/mikrobiologia

Post autor: sylw »

A powiem że kusi mnie ten kierunek też:) tylko jeśliby mi się udało to wolałabym mikrobiologie na Uwr ale to bardzo mały kierunek w tamtym roku tylko 35 miejsc więc dość małe szanse a zainteresowanie rośnie:) W każdym razie uderzam na Uwr i będę walczyć do upadłego a opole i poznań to tylko alternatywy:)
Awatar użytkownika
_Gabi_
Posty: 21
Rejestracja: 9 lip 2010, o 16:13

Re: Studia-Biologia/mikrobiologia

Post autor: _Gabi_ »

W tym roku chyba jeszcze mniej miejsc na biologie ze specjalnością.chyba 20 miejsc na kazda z nich, a jest ich 4, w tym wlasnie ta mikrobiologia. W ogole od tego roku sporo sie pozmienialo.
Powodzenia z mikrobiologia zycze!
No i moze do zobaczenia gdzies tam.w koncu bedziemy razem na roku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości