Jaki kierunek wybrac?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
niechemik
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2011, o 18:17

Jaki kierunek wybrac?

Post autor: niechemik »

hej mam pytanie na co moge isc w zastepstwie zamiast medycyny bo mi nie poszla matura z biol drugi już raz? jak sie uda to oplaca sie isc na farmacje czy jednak nie? a moze na weterynarie? bo byscie radzili? tak zeby ew. mogli cos przepisac pozniej jakis przedmiot
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Jaki kierunek wybrac?

Post autor: Lektom »

niechemik pisze:hej mam pytanie na co moge isc w zastepstwie zamiast medycyny bo mi nie poszla matura z biol drugi już raz? jak sie uda to oplaca sie isc na farmacje czy jednak nie? a moze na weterynarie? bo byscie radzili? tak zeby ew. mogli cos przepisac pozniej jakis przedmiot
Opłaca? Idź gdzie Cię ciągnie a nie gdzie Ci ludzie powiedzą.
Poza tym. na farmacji też są wysokie progiltrzynajmniej na UMEDzie na wet. chyba też (?)
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Jaki kierunek wybrac?

Post autor: Arnold »

Z tego co mi wiadomo to jest ostatnia rekrutacja gdzie można podjąć 2 kierunek za darmo. Więc albo idziesz na coś i tam zostajesz lub czekasz kolejny rok na lek. Na wetę też są wysokie progi ale niższe niż lek. Farma to całkiem inna bajka więcej chemii mniej bio. Mogą przepisać np. chemię
Aster

Re: Jaki kierunek wybrac?

Post autor: Aster »

Hej mam pytanie do tego co napisał Arnold a nie mozna zrobic tak ze idzie sie na rok np. farmacja i po roku sie rezygnuje i sie idzie na medycyne?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Jaki kierunek wybrac?

Post autor: Arnold »

Jest to trochę bezsensu, bo blokujesz miejsce tym którym na farmie zależy. Z punktu widzenia ustawy to farma jest kierunkiem darmowym. Tylko na razie nikt nie wie jak to będzie wyglądać w praniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości