MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

nie wiem nawet czy ukula się na płatne.
Awatar użytkownika
pozzia
Posty: 95
Rejestracja: 22 mar 2010, o 19:19

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: pozzia »

zgadzam sie - kosmos byl,
ratuje mnie na szczescie ang rozsz i zeszloroczny wynik z chem.

ale to i tak jeszcze nic nie wiadomo
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: monis1992 »

no ja też nie mam już startu na weterynarię, załamka
Awatar użytkownika
Anka0531
Posty: 101
Rejestracja: 28 paź 2009, o 19:38

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Anka0531 »

I ja poległam, jedno miejsce więcej dla innych.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: wedrowycz_ka »

kamilorni pisze:
wedrowycz_ka pisze:Jakie były progi rok temu na weterynarię w. wszędzie?
jeżeli na prawdę twoim celem jest ŚUM, to nawet nie myśl o wecie. Nie zajmuj miejsca osobie, która marzy o tym od zawsze, a np. z braku miejsc się nie dostanie, bo ktoś z niespełnionej medycyny ludzkiej poszedł leczyć swoją ambicję na weterynarię.
tak, bądźmy humanitarni i zajmujmy sobie miejsc - lepiej nie studiować.
Na ŚUM nastawiam się w pierwszym rzucie, a jeśli nie wyjdzie to złożę również na weterynarię. Nie traktuję studiowania na tym kierunku, jako zapchaj dziury, lecz jako alternatywę. Chyba, że odwiedzi mnie Śnięty Mikołaj z workiem hajsu i opłaci czesne na niestacjonarnym leku.
Mam już rok w plecy, za następny podziękuję.
Medycyna, w obu odmianach, jest kierunkiem konkretnym i z przyszłością. Nie można sto razy poprawiać matury i cały czas być na garnuszku rodziców.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, o 21:34 przez wedrowycz_ka, łącznie zmieniany 1 raz.
olalolaa
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2011, o 22:39

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: olalolaa »

I ja dołączam do waszej grupy to była jakaś masakra dzisiaj, bardziej popierdzielonej matury jeszcze nie widziałam

Może mamy takie pocieszenie, ze większość padła, i próg będzie dużo obniżony
eveileb
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2010, o 19:56

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: eveileb »

Co mi z tego za spadna. jak nawet nie wiem czy bedzie te 30%.
Awatar użytkownika
lukreszja
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 20:29

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: lukreszja »

eveileb pisze:Co mi z tego za spadna. jak nawet nie wiem czy bedzie te 30%.
Przeciez jak czlowiek fest zakuwa do matury to chocby nie wiem jaka byla zdać raczej zda. a na niestacjo praktycznie tyle wystarczy
Jezeli rzeczywiscie była trudna to z pewnoscia progi spadna. Nie załamujcie się na zapas, misie.
Awatar użytkownika
Anka0531
Posty: 101
Rejestracja: 28 paź 2009, o 19:38

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Anka0531 »

To jest tylko pocieszenie dla tych, co zdawali maturę rok temu i się na weterynarię niestety nie dostali. W tym roku z wynikiem z tamtego roku powinno im się udać bez problemu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Mårran »

wedrowycz_ka, jeśli chcesz skończyć wetę sobie, a nie traktujesz tego kierunku jak nie udał się lek ludzki", to co za problem? Możesz być świetnym wetem tak samo, jak osoba, która marzy o tym od dziecka, tak samo jak na ludzkim lekarskim.
Pani Buka
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: iza91 »

Też poległam planowałam iść na wieczorowe no ale w tym przypadku to pewnie i na to mi pkt nie starczy. To była jakaś masakra ja nie wiem co oni planuja na przyszły rok O.o
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Aletheia »

Zgłaszam się do pocztu załamanych. Zawaliłam tę chemię jak tylko się dało. Na nic pisanie wszystkich matur z poprzednich na 85%<, na nic przerobienie wszystkich zadań maturalnych operonu i ślęczenie nad chemią nocami. Nawet na cholernych dworcach robiłam zadania z chemii, kiedy miałam pół godziny do następnej przesiadki. Jestem załamana.
I od razu pytam: nie wiecie, jak jest z przyjmowaniem na niestacjonarne w Lublinie? We Wrocławiu pamiętam, że w tamtym roku przyjęli chyba wszystkich (jeszcze się śmiałam z osoby z wynikiem lekko ponad 80), więc wychodziłoby na to, że przyjmują wszystkich, jak leci.
Awatar użytkownika
Apsik
Posty: 93
Rejestracja: 1 gru 2009, o 15:29

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Apsik »

Poczekajcie na wyniki matur, teraz cieszcie się, że to już za Wami. Na pewno nie będzie tak źle, relax
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 8 gości