MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
marf333
Posty: 65
Rejestracja: 18 maja 2011, o 20:55

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: marf333 »

jednym matura poszła lepiej bo praktycznie nie musieli używać wiedzy<np.biologia dlatego też sądzę że egzaminy wstępny był by najlepszym rozwiązaniem.
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Aletheia »

marf333, wszystko jest na stronie uczelni. Język mnożnik 1,3, reszta 1 NA PODSTAWACH. Rozszerzenia x2.

Chemia była. Specyficzna. Ja dobre 15% straciłam przez stres- pokreśliłam prawidłowe odpowiedzi na sam koniec. Niby człowiek wie, ze tak się nie powinno, ale jednak czasami mózg g. zachodzi i kończy się to jak kończy.

Pewnie, że przesiew był, bo musiał być. Dajcie spokój, napisać maturę z dwóch rozszerzeń i łącznie uzyskać 80 punktów na rekrutacji? No naprawdę trzeba się było postarać
Awatar użytkownika
lukreszja
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 20:29

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: lukreszja »

Jestem z tego slynnego rocznika, w ktorym ludzi przerasta TI czy łacina no i chemia z Bogusiem, o której ktoś już pisał.
Jeżeli ktos ledwo zdaje mature to nie widzę sensu, żeby pakował się na studia medyczne. W koncu kiedys moze byc odpowiedzialny za czyjes zycie

Dziekan ma mojego rocznika serdecznie dość wiec nie wydaje mi sie zeby w tym roku przyjal tak duzo niestacjo. Ale moze tylko mi sie wydaje.
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: chiquita_7 »

lukreszja, bez obrazy, ale też bym miała Was dość po tych cyrkach, które się u Was na roku wyprawiają ja myślałam, że mój jest ułomny, ale Wy pobijacie wszystkich ^^
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: encephalon1986 »

Ilość miejsc na niestacjonarnych ma się nijak do nastrojów dziekana. Uczelnia dostaje kasę na głowę studenta.

Inna rzecz, że generalnie wszyscy prowadzący narzekają na kolejne roczniki coraz bardziej. Ja to sobie tłumaczę idiotyzmem nowej matury- uczeniem pod klucz, według schematów. Widocznie szkoły średnie dopracowały to do perfekcji a studia wymagają jednak większej kreatywności.
Kajter
Posty: 25
Rejestracja: 20 lip 2010, o 19:54

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Kajter »

a mi poszło beznadziejnie i jestem załamany i w ogóle bym nie wychodził z domu gdyby jeszcze nie czekały mnie egzaminy ustne.

Mam pytania, jeśli były to sorki, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie i jeśli ktoś byłby tak miły i mi pomógł to bardzo dziękuję:

1) Jaki jest koszt niestacjonarnej weterynarii we Wrocku?
2) Istnieje możliwość przeniesienia z niestacjonarych na stacjonarne? Jeśli tak to na jakich warunkach i kiedy?

Dzięki, mogą to być głupie pytania, ale totalnie się nie orientuję w studiach niestacjonarnych
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: chiquita_7 »

+/- 4800 zł za semestr.
w roku 2009/2010 było 4300 zł ale poszło w górę o ile się nie mylę poprawiać jeśli jest inaczej
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: iza91 »

chiquita_7 pisze:+/- 4800 zł za semestr.
w roku 2009/2010 było 4300 zł ale poszło w górę o ile się nie mylę poprawiać jeśli jest inaczej
jak to poszło w górę? O.O dlaczego w tym roku musi być wszystko inaczej niż było do tej pory ?
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: chiquita_7 »

chodziło mi o to, że w moim roczniku było 4300 zł, a na obecnym pierwszym roku (2010/2011) już było drożej. a jak będzie teraz, to nie wiem. na pewno jest to gdzieś napisane na stronie wydziału. I kwoty 4800 nie jestem na 100 % pewna. tak mi się obiło o uszy jakoś niedawno
Awatar użytkownika
lukreszja
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 20:29

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: lukreszja »

chiquita_7, ja sie mu nie dziwie, tylko szkoda, ze caly rok jest zle oceniany przez to, ze uczelnia przyjęła debili
Aha, i nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo teraz jest 4300zl za niestacjo.
chiquita_7
Posty: 93
Rejestracja: 2 lip 2009, o 13:59

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: chiquita_7 »

no to przepraszam w takim razie mowiłam, żeby mnie poprawiać jak coś:) Mi właśnie ktoś z Waszego roku mowil ze teraz sie placi 4800 i dlatego tak napisalam
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: iza91 »

chiquita_7 pisze:no to przepraszam w takim razie mowiłam, żeby mnie poprawiać jak coś:) Mi właśnie ktoś z Waszego roku mowil ze teraz sie placi 4800 i dlatego tak napisalam
w żadnym wypadku nie mam do Ciebie żadnych pretensji ) jeśli się mylisz to będę się cieszyć, a jeśli to prawda to dzięki za uświadomienie mnie bo pewnie żyje w błogiej nieświadomości i zaraz się okaże, że wyjadą z jakąś kosmiczną ceną
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: encephalon1986 »

Znam osobę, która poprawiała teraz maturę i dla której 4300 za semestr też jest niestety ceną astronomiczną. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia

Lepszy od błogiej nieświadomości jest moim zdaniem telefon do dziekanatu (w kwestii kosztów).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości