czy starczy czasu ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

czy starczy czasu ?

Post autor: aleksandra_91 »

Czy będąc na pierwszym roku farmacji i będąc zdeterminowanym aby poprawiać maturę w przyszłym roku, starczy czasu właśnie na dodatkową naukę ? Czy farmacja jest raczej dobitnie wymagająca ?
Awatar użytkownika
schogetten
Posty: 34
Rejestracja: 12 lip 2010, o 20:23

Re: czy starczy czasu ?

Post autor: schogetten »

Ja jestem obecnie na 1 roku farmacji na Gumedzie i po zimowej sesji można w sumie spokojnie się uczyć tylko do matury. Czasami coś trzeba się nauczyć na jakieś kolokwium ale nic wielkiego nie ma w II semestrze. Także jest do ogarnięcia. Tylko nie wiem czy udało mi się podwyższyć wyniki bo wiadomo jaka była chemia (
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: czy starczy czasu ?

Post autor: patoska3 »

tak w drugim semestrze bez problemu znajdzie się czas na naukę do matury, ja studiuje farmacje w Bydgoszczy.
tez poprawialam ale mi za to nie poszla az tak dobrze ta niby łatwa biologia
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: czy starczy czasu ?

Post autor: aleksandra_91 »

Dziękuję bardzo za informacje takwiadomo jaka była chemia w tym roku -_- . Ale jestem taką osobą, która walczy o swoje marzenia, choćby inni we mnie już dawno zwątpili. za rok spróbuje jeszcze raz, ostatni . bo raczej jestem realistką i nie sądzę, aby w tym roku się udało. zabraknie pewnie niewiele. ech, no nic, poczekamy, zobaczymy . dziękuję jeszcze raz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości