Ile razy?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
pannadrops
Posty: 8
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 16:48

Ile razy?

Post autor: pannadrops »

Witam:) chciałam was zapytać ile razy próbowaliście się dostac na wymarzony kierunek?nie chodzi tylko o wete.Ja w tym roku mialam nadzieje sie dostac,ale zawalilam chemie i raczej nic z tego, wiec powtorka z matury za rok:) a swoje latka juz mam i mam takie wrazenie,ze juz jestem troche za stara":P na takie studiowanie:P
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: Ile razy?

Post autor: paulina_47 »

Przybij piątkę. Może być taka:
hahah
pannadrops
Posty: 8
Rejestracja: 5 kwie 2010, o 16:48

Re: Ile razy?

Post autor: pannadrops »

tez chemia Ci nie poszla? Ja jestem 89 rocznik, takze wete skoncze (jesli sie za rok dostane) przed 30stka :P troche dziwnie sie z tym czuje,no ale.
A Ty na co sie wybierasz?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Ile razy?

Post autor: Korczaszko »

Też jestem rocznik 89, czyli jestem na 3 roku, a znam chłopaka który studiuje już 6 lat powinien już być lek wetem od marca i nie jest jedynym wiecznym studentem. Do tego mamy parę osób ok. 30, które po prostu późno zaczęło. Więc jeśli masz ochotę, ma Cię kto utrzymać to czemu nie, próbuj
encephalon1986
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, o 23:51

Re: Ile razy?

Post autor: encephalon1986 »

Ja poznałem osobę studiującą 5 lat gdy byliśmy w jednej grupie na 2 rokuTeraz jest chyba na 4.
W tym roku skończył wraz ze mną studia chłopak, który wcześniej zrobił mgr z zootechniki i inny, który skończył uprzednio biologię.
Wszystko więc jest możliwe
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Ile razy?

Post autor: Mårran »

Ja znam kolesia, który zaczął w 2002 i jest ze mną na roku Ja ludzki lek., ale efekt ten sam
Pani Buka
Awatar użytkownika
Sznurówka
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2009, o 21:22

Re: Ile razy?

Post autor: Sznurówka »

Z nami zaczęła w tym roku pani mgr biotechnologii ] Właściwie to teraz już będzie na drugim.
karolkaaaa
Posty: 101
Rejestracja: 12 cze 2011, o 12:14

Re: Ile razy?

Post autor: karolkaaaa »

Ja w tym roku poprawiałam maturę po raz pierwszy i mam nadzieję ostatni mam nadzieję że teraz to już mi się uda.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości