Rocznik 90' na maturze 2011

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Marceli88
Posty: 13
Rejestracja: 8 maja 2011, o 22:57

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: Marceli88 »

TripleTrouble pisze:Przepraszam no, ale musze się upewnić!
czyli jesli studiuja teraz jeden kierunek, chcę wziąc drugi, startuje do rekrutacji teraz, dostaję się na ten drugi kierunek - tzn nie płacę
Nie płacisz I żeby Cię jeszcze bardziej upewnić, to informuję, że jestem w tej samej sytuacji. I płacić nie będę
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: Stabilo »

TripleTrouble, w tym roku najprawdopodobniej nie płacisz:).
simon24
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2011, o 18:55

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: simon24 »

Ja natomiast chciałbym napisać maturę z biologii i chemii w 2011. Jestem już na innych studiach - Elektronika i Telekomunikacja na AGH. Ale zapragnąłem studiować medycynę i zostać lekarzem. Chciałbym wziąć urlop dziekański, ale może być problem z zaliczeniem jednego przedmiotu.
Z kolei wiem że jeśli nie spróbuję to mogę do końca życia żałować. Nie wiem już sam co robić/
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: vuze »

simon24, próbuj, żebyś nie miał później żalu do siebie, że nie próbowałeś. Zalicz przedmiot, weź dziekankę, a nuż się uda.
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: prezesowaaa »

spróbować zawsze warto
Awatar użytkownika
Atku
Posty: 117
Rejestracja: 26 lis 2010, o 00:44

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: Atku »

simon24 pisze:Ja natomiast chciałbym napisać maturę z biologii i chemii w 2011. Jestem już na innych studiach - Elektronika i Telekomunikacja na AGH. Ale zapragnąłem studiować medycynę i zostać lekarzem. Chciałbym wziąć urlop dziekański, ale może być problem z zaliczeniem jednego przedmiotu.
Z kolei wiem że jeśli nie spróbuję to mogę do końca życia żałować. Nie wiem już sam co robić/
Zupełnie się nie znam na kierunkach technicznych, ale może zrób sobie licencjat, żeby mieć cokolwiek na przyszłość, tak gdyby się nie udało i dopiero wtedy próbuj.?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: hotdog1990 »

Odnosnie tego platnego drugiego kierunku dowiedzialem sie u żródła, że w tym roku mozemy zaczac nawet 10 kierunków i je wszystkie ukończyć za darmo bo przjeci na nie zostaniemy przed 1 pazdziernika 2011 roku:)

Wiec nie ma co sie martwic, lepiej sie martwic zeby matura dobrze poszla i progi spadly:)

A jak wrazenia bo chemii i biologi? Bo jak dla mnie chemia to jakas masakra a bio powiniem o dobrych kilka % poprawic:)
Awatar użytkownika
prezesowaaa
Posty: 234
Rejestracja: 18 cze 2009, o 22:58

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: prezesowaaa »

hotdog1990 pisze:
A jak wrazenia bo chemii i biologi? Bo jak dla mnie chemia to jakas masakra a bio powiniem o dobrych kilka % poprawic:)
te same wrażenia u mnie. boje sie wyników z chemii poświęciłam zbyt mało czasu na naukę ale trudno mądry polak po szkodzie, tak to już bywa
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: Jocisko »

Och, jestem rocznik 1990, nie poprawiłam matury w tym roku, mam 112pkt nadal, nie podjęłam dotychczas studiów, obecnie jestem bez pracy:)

Co robić moi drodzy?:)
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: vuze »

Jocisko pisze:Och, jestem rocznik 1990, nie poprawiłam matury w tym roku, mam 112pkt nadal, nie podjęłam dotychczas studiów, obecnie jestem bez pracy:)

Co robić moi drodzy?:)
Wybrać jakiś inny kierunek i zacząć studiować, a jak nie chcesz studiować to idź do pracy. Takie siedzenie w domu pożytku nie przyniesie
sleet1109
Posty: 32
Rejestracja: 27 lis 2010, o 16:29

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: sleet1109 »

Jocisko siedz w domu i sie ucz ! Chyba że chcesz pracować w KFC całe życie lub isć na jakies inne nudne i nieciekawe studia , a potem do nudnej i nieciekawej pracy :p . Nie rezygnuj z marzeń ja mature zdaje od 3 lat i jeszcze daje sobie 2 lata a jak nie bede miał tyle punktow ile chce to osiwieje . Życze powodzenia w nauce i nie poddawaj sie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: Stalowy »

hotdog1990 pisze:Odnosnie tego platnego drugiego kierunku dowiedzialem sie u żródła, że w tym roku mozemy zaczac nawet 10 kierunków i je wszystkie ukończyć za darmo bo przjeci na nie zostaniemy przed 1 pazdziernika 2011 roku:)

Wiec nie ma co sie martwic, lepiej sie martwic zeby matura dobrze poszla i progi spadly:)

A jak wrazenia bo chemii i biologi? Bo jak dla mnie chemia to jakas masakra a bio powiniem o dobrych kilka % poprawic:)
Trzeba się jednak liczyć z tym, że jeżeli teraz wybierze się kierunek zastępczy, mając w głowie przyszłoroczną medycynę, to już za ten ostatni rok trzeba będzie szarpnąć się z własnej kieszeni.
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Rocznik 90' na maturze 2011

Post autor: vuze »

sleet1109 pisze:Jocisko siedz w domu i sie ucz ! Chyba że chcesz pracować w KFC całe życie lub isć na jakies inne nudne i nieciekawe studia , a potem do nudnej i nieciekawej pracy :p . Nie rezygnuj z marzeń ja mature zdaje od 3 lat i jeszcze daje sobie 2 lata a jak nie bede miał tyle punktow ile chce to osiwieje . Życze powodzenia w nauce i nie poddawaj sie
no niby tak, tylko przesadą jest siedzenie w domu 2 lata i nic nie robienie, a co dopiero 3,4 czy 5lat? o.O Skoro te podwyższanie wyniku nic nie daje, to po co marnować czas? Latka lecą, pora zdecydować coś.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości