DWA???

Nanya_dnb19

Re: DWA???

Post autor: Nanya_dnb19 »

Hej mam pytanie czy szynszyl gdy jest sam nie jest mu smutno ? czy moze lepiej kupic mu przyjaciela do pary? :?:
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: DWA???

Post autor: Agusia »

Szynszyle to zwierzątka stadne i bardzo dobrze czują się w towarzystwie innego szynszyla. Zawsze można pomyśleć o towarzyszu .
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: DWA???

Post autor: Kiara »

szynszyle potrzebują towarzystwa.
Dają o sobie głośno znać gdy jest im nudno bądź smutno.
Chętnie się bawią i nie lubią nudy.
kLAUDIA

Re: DWA???

Post autor: kLAUDIA »

MAM NA IMIE KLAUDIA JAK D£UGO MO¯NA BAWIÆ SIÊ SZYNSZYLKIÊ W CI¡GU DNIA :shock:

moderator: Proszę pisać bez Caps Locka!
Ostatnio zmieniony 5 sty 2007, o 16:00 przez kLAUDIA, łącznie zmieniany 1 raz.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: DWA???

Post autor: muppet »

szynszylkiem nie wolno się bawić. natomiast Z szynszylkiem można - jak dlugo on bedzie miał na to ochote albo jak długo ty bedziesz miała czas.
Aga_Żaba111
Posty: 2
Rejestracja: 4 sty 2007, o 14:23

Re: DWA???

Post autor: Aga_Żaba111 »

Mam szynszyla od tygodnia. W pierwsze dni był skory do zabaw i głaskania, ale od 3 ostatnich dni ciągle siedzi w swoim domku i nie chce z niego wyjść. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje? I co mam robić?

Żaba
Mika

DWA???

Post autor: Mika »

Pan od którego mam nabyć szylki zaproponowł abym wzięła dwa tej samej płci. Boje się jednak Że nie dam sobie rady. Co wy o tym myślicie? Czy to dobry pomysł?
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: DWA???

Post autor: Szyszek1993 »

Ja mam narazie jednego szynszyla. Wziałem tylko jedego ponieważ nie wiedziałem do końca jak to bedzie z tymi szyszorkami. Ale w końcu zawsze można pomyśleć o przyjacielu!
A odnosnie jednej płci zwierzaków to chyba nie szkodzi. Z sklepu zoologicznego z którego zakupiłem FiFi mieszkała wraz z siostra i rodzicami. Raczej się jakoś dogadywała(skoro była tam od urodzenia a ma 2,5miesiąca) i jest naprawde miła, towarzyska i zabawna! No i sama musisz zadecydowac czy dasz radę z dwoma szyszorkami bo jednak trzeba im poświęcić sporo czasu i pieniedzy(klatka, 2x wiecej jedzonka dla dwójki)
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: DWA???

Post autor: Twincast »

Jeśli będą tej samej płci, to będą się mnożyć (chyba że to jeden miot). A dwaj samce prawdopodobnie będą walczyć o terytorium. Trzeba uważać z dobraniem przyjaciela.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: DWA???

Post autor: Kiara »

Twincast pisze:Jeśli będą tej samej płci, to będą się mnożyć (chyba że to jeden miot). A dwaj samce prawdopodobnie będą walczyć o terytorium. Trzeba uważać z dobraniem przyjaciela.

Jeśli są tej samej płci?To się mogą rozmnażać?! Pierwszy raz takie coś słyszę.

Jeśli będą od małego razem to nic nie powinno wydarzyć się złego.Ale pamietaj,że dwa zwierzaki to podwójny koszt i czas jaki musisz przy nich spedzać.
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: DWA???

Post autor: Twincast »

Kiara pisze:Jeśli są tej samej płci?To się mogą rozmnażać?! Pierwszy raz takie coś słyszę.
Przepraszam, taki głupi błąd ^^ Oczywiście chodziło mi o PRZECIWNE płci
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: DWA???

Post autor: Kiara »

I teraz każdy powinien cię zrozumieć.
Agnieszka G
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2007, o 06:12

Re: DWA???

Post autor: Agnieszka G »

Szynszyle jednakowej płci moga spokojnie ze soba mieszkać. Spokojnie sobie dasz rada z dwoma kulkami. Dwa szynszyle czuja się duzo lepiej ze soba niż jeden wiadomo człowiek nigdy nie zastapi szylkowi drugiego przyjeciela. Obowiazków wcale nie dochodzi , zwierzaki i Ty bedziesz mieć więcej radości.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości