biologia 2011

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: biologia 2011

Post autor: tom_ek »

a ja mam taki problem czy jak narysowałem wykres i przekreśliłem go i narysowałem w brudnopisie a potem uznałem że jednak tamten był dobry i napisałem że ten jest dobrze i prawidłowo do tego opisałem osie i wykres wyszedł dobrze to mogą mi uciąć punkt za nieczytelność ?
i jeszcze pytanko do oddychania u ssaka jak napisałem że świeże powietrze przechodzi tylko raz przy wdechu to dobrze? albo trzeba było się odnieść do mięśni ?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: biologia 2011

Post autor: hotdog1990 »

A macie informacje na temat większej ilośći prac,chociaż 2-3 tysiące bo mature rozszerzona pisało pewnie ze 30tys osób więc na podstawie 120 prac to nie można nic ocenić:)
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: biologia 2011

Post autor: cicha-woda »

Ludzie, ja Was błagam, nie nakręcajcie się Nic nie przyspieszycie, trzeba przełknąć ślinę, pogodzić się z faktem, że pozostał jeszcze cały MIESIĄC czekania, a rozmyślanie nad zadaniami + zamartwianie się+ skrupulatne obliczanie punktów tylko ten czas Wam wydłuży. Uwierzcie, mówi to osoba, która rok temu doświadczyła tego na własnej skórze Nie ma co popadać w obłęd. Zawsze niespodzianka jest najlepsza, nawet jeśli o wyniki chodzi. A nuż będzie pozytywna
Awatar użytkownika
Sorbinian potasu
Posty: 52
Rejestracja: 21 sie 2010, o 16:42

Re: biologia 2011

Post autor: Sorbinian potasu »

Ludziki kochane:) Tak jak napisała cicha-woda należy wrzucić na luz. W tamtym roku też była panika i wiele postów typu jest kilka prac na 80 %, ogólnie tragedia(.) a później w wielu przypadkach rzeczywistość okazała się łaskawa i jakoś znalazły się osoby z dobrym wynikiem. Wyniki z biologii są nieobliczalne (wiem bo w tamtym roku pisałam maturę, w tym poprawiałam). Macie wakacje więc teraz odpoczywajcie. I miejcie wiarę w dobre wyniki A studenci poprawiacze tymczasem uczyć się do sesji:D
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: biologia 2011

Post autor: Haku »

Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Składam na Jagieloński i medyczny w poznaniu (fizjoterapia)I załóżmy nie dostaje się na Jagieloński z pierwszej listy. Ale dostaje się na UM w pierwszej listy. w Jagielońskim mam 5 pkt mniej (sytuacja hipotetyczna) niż próg pierwszej listy wynosi. Czy jeżeli złożę te dokumenty w UM i dostanę się z załóżmy trzeciej listy na UJ to to mogę wycofać dokumenty z UM na rzecz UJ ? powiedzieć że rezygnuje? I czy jeżeli nie złożę na Poznański UM i nie dostanę się na UJ bo np próg w ostatniej spadnie na o 4 pkt tylko to jestem na straconej pozycji?

Nurtuje mnie to już od jakiegoś czasu /
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: biologia 2011

Post autor: vahti »

Składając papiery na daną uczelnię podpisujesz cyrograf z diabłem.

Sarcasm intended.

Oczywiscie ze mozesz wycofac papiery, to raczej logiczne. tylko nie mozesz potem z powrotem cofnąć wycofania papierów.
max_m
Posty: 1074
Rejestracja: 3 gru 2010, o 21:40

Re: biologia 2011

Post autor: max_m »

tom_ek, co do wykresu to nie mam pojecia ze ssakiem dobrze
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: biologia 2011

Post autor: cicha-woda »

Sorbinian potasu pisze:Ludziki kochane:) Tak jak napisała cicha-woda należy wrzucić na luz. W tamtym roku też była panika i wiele postów typu jest kilka prac na 80 %, ogólnie tragedia(.) a później w wielu przypadkach rzeczywistość okazała się łaskawa i jakoś znalazły się osoby z dobrym wynikiem.
O to to. Rok temu miała być sodoma gomora, a jednak okazało się, że wyniki 80+ pojawiały się często. Z resztą zawsze się znajdą. Nie oszukujmy się, na medycynę zawsze znajdą się osoby z super-hiper-extra pulą punktów a cała reszta będzie modlić się, żeby z 78-80% z biologii załapać się na próg. Life is life.

Wakacje, moi drodzy, wakacje Cieszcie się, bo to najdłuższe w Waszym życiu [no chyba że ktoś tak jak ja zdecyduje się na gap year ], nie ma co rozkminiać, odseparujcie głowy od szkoły.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: biologia 2011

Post autor: Haku »

Czyli jestem na UM przez pierwszą drugą listę a z trzeciej mogę się wycofać zabierając papiery do UJ bo tam dostałam się z trzeciej. Tak?
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: biologia 2011

Post autor: Stabilo »

Haku, dokładnie:). Wielu ludzi tak robi, żeby nie zostać na lodzie:).
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: biologia 2011

Post autor: Haku »

uff Już mnie kumpel nastraszył
To git I zazwyczaj są trzy listy rankingowe?
Stabilo
Posty: 328
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:05

Re: biologia 2011

Post autor: Stabilo »

I zazwyczaj są trzy listy rankingowe?
Baardzo różnie. Na niektórych kierunkach nawet 8:D.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: biologia 2011

Post autor: sia »

Hej a jak jest np. załóżmy 100 miejsc to te 10 liczone jest w tych wszystkich listach głównych i rezerwowych?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 14 gości