inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Na której uczelni mogę studiować inżynierię biomedyczną, jakie są warunki przyjęć na studia, ile trzeba mieć punktów, czy studia są ciężkie, co po inżynierii medycznej?
gwiazdeczka
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:12

inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: gwiazdeczka »

Jak w temacie,chodzi mi o prestiż tej uczelni i progi punktowe z 2010 roku,bo nigdzie nie mogę znaleźć A może ktoś studiował/studiuje ten kierunek na tej uczelni i może mi powiedzieć coś więcej na ten temat o poziomie nauczania,czy trudno się utrzymać itp. Byłabym wdzięczna za każdą pomoc
Anka666455

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: Anka666455 »

nie polecam.lepiej pomyśl o czyms innym cieżko, cieżko i jeszcze raz cięzko to tylko dla naprawde dobrych umysłów.niestety. Duzo fizyki, matmy. Licz sie z tym ze to studia techniczne!
beztroska
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2011, o 12:05

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: beztroska »

Anka666455, czy studiujesz właśnie na utp? ja już się zdecydowałam, że chcę iść własnie tam na IB i może zechciałabyś ze mną porozmawiać na ten temat?d Mam kilka pytań.
Anka666455

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: Anka666455 »

ja nie studiuję. Ale moja najlepsza przyjaciółka tak.Jeśli masz jeszcze inne warianty, pomysły to bym radziła nie iść na IB. Moja przyjaciólka byla zawsze najlepsza. Matme rozszerzona i fizę miała w małym paluszku w LO. Teraz żaluje. Poza tym w zeszlym roku przyjmowali podobno wszystkich a w tym roku podobno cieżko bedzie się dostac bo jest duze zainteresowanie. Zależy tez jakie masz możliwosci? Z czego zdawalas mature? Jak myślisz, jak CI poszło? Jeśli jesteś mózgiem z matmy i fizy i nie odstraszaja CIę zajęcia w prosektorium to polecam IB. Ale jest cieżko. Nie ma co kryć.
kasiamiko
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2010, o 22:31

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: kasiamiko »

cześć
ja studiuję IBM na UTP. Racja pracy jest sporo, ale jak ktoś chce to da radę matma jest taka sobie, z fizą gorzej (chociaż na roku mówią mi, że moje zdanie na temat matmy jest nieobiektywne:))
jeśli masz jakieś konkretne pytania to śmiało pisz, dla ułatwienia moje gg 6128402
bocian2121

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: bocian2121 »

Ja również studiuje na tym kierunku i polecam czyją koleżanka jesteś Anka666455 może mamy wspólnych znajomych :)
gwiazdeczka
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:12

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: gwiazdeczka »

ale da się to jakoś przeżyć? Jeżeli nie byłam jakimś tam super orłem z fizyki ? Czy w ogóle sobie lepiej odpuścić i próbować gdzieś indziej? Bo sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
A w porównaniu do inżynierii materiałowej,to który kierunek jest łatwiejszy że się tak wyrażę?
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: zetsu »

Zarówno na inżynierii biomedycznej jak i na materiałowej jest sporo matmy i fizyki, w końcu to inżynieria".
Trzeba się do tego przyłożyć i tyle, tym bardziej że później pojawią się takie przedmioty jak: mechanika i wytrzymałość materiałów, materiałoznawstwo, elektronika i elektrotechnika, chemia fizyczna, biofizyka itp.
Całe studia to głównie matma, fizyka, chemia i trochę biologii.
majsterekkkk

Re: inżynieria biomedyczna na UTP Bydgoszcz-warto?

Post autor: majsterekkkk »

Prawda jest taka, że nie trzeba za dużo czaić. Majsterki często nie przychiodzą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości