analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: analityka medyczna

Post autor: margaretka91 »

a jak jest obecnie ze znalezieniem pracy po tym kierunku?
i wie ktoś może jakie są zarobki?

trzeba ogólnie dużo nachodzić się i naszukać żeby znaleźć pracę po tym kierunku?
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: analityka medyczna

Post autor: ciocia »

Podobno o pracę ciężko, a zarobki kiepskie. ale mimo wszystko mam cichą nadzieję, że przez kilka najbliższych lat coś się zmieni.
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: analityka medyczna

Post autor: margaretka91 »

a przedstawicielstwo medyczne?
Never_Mind
Posty: 28
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 19:31

Re: analityka medyczna

Post autor: Never_Mind »

Praca dobrze płatna, ale musisz mieć niezłe wyniki no i nie każdy koniec końców będzie się nadawał do tej pracy
bezposredni
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, o 13:04

Re: analityka medyczna

Post autor: bezposredni »

Padre Morf pisze:
Tak tak w dzisiejszych czasach szpital ktory mawlasny lab (tj nie dzierzawi go firmie np synewo, diagnostyka itp) to szpital luksusowy a jest ich niewiele

Aż tak źle nie jest, trochę labów w tym stylu jeszcze się zostało.
Sporo zależy od tego jaką firmę się weźmie - można mieć pecha i trafić na taką w stylu Xidarusa.
Pracowałem w szpitalu gdzie po outsourcingu labu jakość wyników się poprawiła.
Jezeli jakosc sie poprawila to musial byc tam niezly syf widocznie jakas dziura totalna , z dobrych firm outsourcingu sa jedynie Synewo pisze o ogolnokrajowych a co do lab.bedacych czescia szpitali to sa to bogate szpitale wojewodzkie czy specjalistyczne (nie wszystkie)oraz kliniczne te wypadaj najlepiej(nie wszedzie jest jakis UM) powiatowe czy miejskie to syf kila i mogila
bezposredni
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, o 13:04

Re: analityka medyczna

Post autor: bezposredni »

ciocia pisze:Podobno o pracę ciężko, a zarobki kiepskie. ale mimo wszystko mam cichą nadzieję, że przez kilka najbliższych lat coś się zmieni.
Tez mialem nadzieje jakies 7 lat temu w ciagu trwania studiow gdy wyjdziesz na rynek nie powino nic zmienic nie widze powodow tylko brak ludzi zmieni zarobki mozliwe ze wiele wody uplynie bo rozmawijac z ludzmi to kazdy od x lat wstecz narzekal
bezposredni
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, o 13:04

Re: analityka medyczna

Post autor: bezposredni »

corelips pisze:bezposredni,
Brzmi jakbys naprawde odradzal, mial pojecie. Szkoda, ze nie do konca mozna wierzyc ludziom w internecie. Mam ochote zrobic sobie wolny rok i wypytywac co-gdzie-jak face2face ]
cale forum jest wiarygodne na stronach informujacych o kirunkach i uczelniach pisza ludzie z firm PR na zlecenie uczelni z tad min popularnosc analityki medycznej nowy cudowny kierunek ( od konca lat 70 )

ostatni link najciekawszy a polecam cale forum tam jeszcze PR-cy nie robia wpisow chwalacych pod niebiosa analityke
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 522
Rejestracja: 11 sty 2010, o 17:56

Re: analityka medyczna

Post autor: ciocia »

A wiecie jak jest z pracą za granicą?
bezposredni
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, o 13:04

Re: analityka medyczna

Post autor: bezposredni »

ciocia pisze:A wiecie jak jest z pracą za granicą?
za granica nie masz tego kierunku i z tego co wiem to oni nie wiedza jak te studia klasyfikowac,napewno w jednym przypadku chlopak musial robic rodzaj starzu i dopiero pozniej uznali kwalifikacje.nic dokladnie nie wiem ale twierdzenia ze gladka jest nostryfikacja tez sa bzdurne analityka medyczna to polski pomysl.W lab UE pracuja biolodzy lub lekarze
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: analityka medyczna

Post autor: Padre Morf »

w UK zasadniczo problemu nie ma, ale tam liczą się dodatkowe kursy i referencje ]
bezposredni
Posty: 20
Rejestracja: 13 maja 2011, o 13:04

Re: analityka medyczna

Post autor: bezposredni »

Padre Morf pisze:w UK zasadniczo problemu nie ma, ale tam liczą się dodatkowe kursy i referencje ]
Tak no wlasnie kursy i referencje.Jadac z samym dyplomem czy nawet troche pracujac cienko widze mozliwosc zatrudnienia(i znajac 2 przypadki)Tak rozumiesz brak problemu? i jeszcze jedno jak sam poswiadczyles licza sie kursy a nie mgr z analityki medycznej
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: analityka medyczna

Post autor: Padre Morf »

i jeszcze jedno jak sam poswiadczyles licza sie kursy a nie mgr z analityki medycznej

Posiadanie tytułu magistra jest niezbędne do zarejestrowania się i szukania pracy w ogóle.

Natomiast jeśli ktoś chce pracować w dużym rozwojowym labie albo w specjalistyce musi mieć dodatkowe atuty np. w postaci kursów.
Lordrigar
Posty: 259
Rejestracja: 10 lip 2009, o 16:28

Re: analityka medyczna

Post autor: Lordrigar »

bezposredni pisze:z tego co wiem to oni nie wiedza jak te studia klasyfikowac
az mialem sie nie wypowiadac, jak tak czytalem twoje zale.i to zniechecanie wszystkich z perspektywy kogos komu sie nic nie udalo, no ale o pracy poza granicami naszego kraju nie wiesz za duzo. Owszem wiedza jak to klasyfikowac, osobiscie pytalem o mozliwosc pracy itd.
Swiezak po studiach (w UK, tutaj najwiecej sie rozgladalem) ma szanse, jednak wiadomo - im wiecej kursow/bonusow tym bardziej atrakcyjny pracownik (tak, tam jest to doceniane). generalnie nie chce mi sie wdawac w dyskusje i wyjasniac, ale nastepnym razem dowiedz sie czegos o temacie o ktorym piszesz. No chyba, ze po prostu trollujesz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości