Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: FizjoMalinois »

Rozwazam wiele mozliwosci miedzy inymi AWF Warszawa i AWF Kraków, reszta uczelni ma juz tu swoje tematy. Czy ktos tez sie wybiera albo moze napisac cos jak tak jest z perspektywy studenta itp? Jakie były progi w tamtym roku?
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: Miniaa »

Na AWF było w tym roku 63% w zeszłym 72%. W tym roku ludzie odpadali na testach sprawnościowych jak muchy(w tym i ja) akurat testy były w największe upały lata. O Awf Kraków słyszałam wiele dobrych opinii, w końcu sama chciałam tam iść. Ciężko podobno jest na pierwszym roku przez biofizykę, biochemie i anatomię.

Życzę powodzenia.
_cherry_
Posty: 1
Rejestracja: 6 cze 2010, o 11:45

Re: Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: _cherry_ »

Jest może ktoś kto studiuje na AWFie krakowskim fizjoterapię II stopnia? mam kilka pytań
FizjoMalinois
Posty: 76
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 11:24

Re: Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: FizjoMalinois »

kto w tym roku wybiera sie na awf?
Marecky
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 11:13

Re: Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: Marecky »

Jestem absolwentem kierunku fizjoterapia po Awfie w Białej Podlaskiej. Widziałem jak wygląda fizjo w Wawie i Krakowie i muszę wam powiedzieć, że jeśli jeszcze raz miałbym wybierać to na pewno odrzuciłbym Warszawę. Jeśli chodzi o Awf w Białej to teraz studia tam będą rewelacyjne. Uczelnia się rozbudowuje powstają nowe laboratoria sale wykładowe, obiekty sportowe. Ja jedynie żałuje, że nie ma tam fizjo II stopnia.
czaaarnaa
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2011, o 11:10

Re: Fizjo na AWF warszawa AWF Kraków

Post autor: czaaarnaa »

ja studiuje na AWF w Krakowie jak ktos wyzej tu napisal to ciezko jest przez biochemie, anatomie, fizjologie ale napewno nie przez biofizyke
jak dla mnie bardzo fajna uczelnia, atmosfera świetna, poziom nauczania wedlug mnie wysoki obijac sie raczej nie da dosc duzo zakuwania ale ogolnie da sie przezyc
czas na imprezy sie tez znajdzie:)
próg w tamtym roku byl dosc niski bo biologia byla trudna i dosc troche osob odpadlo na sprawnosciowych cos kolo 60%
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość