liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
cynka
Posty: 81
Rejestracja: 11 lis 2010, o 08:22

liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: cynka »

hej mam problem z wyborem liceum , piszcie wszystko co wiecie o małopolskich liceach ( Rabka , Nowy Targ , Limanowa, Nowy Sacz , Kraków ) interesuje mnie profil biol-chem i zaley mi przede wszystkim aby ta przedmioty były dobre w danej szkole , poza tym liczy sie atmosfera itd., po liceum chciałabym isc na medycyne
jestem laureatka małopolskiego konkursu biologicznego 2011 wiec progi punktowe mam gdziec chce tylko dobrze wybrac
Poza tym gdyby ktoś chodził do krakowa mógłby napisac jesli cos wie na temat mozliwosci mieszkaniowych np. internaty
Szkoły nad którymi mysle to m.in 1 lo nowy targ , 1 lo limanowa , 1 lo nowy sacz , 2 lo rabka-zdroj , 5 1 2 8 Kraków no i piekary w krakowie błagam piszcie wszystko co wiecie , jakie szkoły polecacie jak tam jest , mam bardz mało czasu a chce dobrze wybrac .
POMOCYYYYYYYYYYYYY
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: paaula »

człowieku, gdzie Ty do piekar chcesz iść, nie wiesz co czynisz.
cynka
Posty: 81
Rejestracja: 11 lis 2010, o 08:22

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: cynka »

o wiesz ze miałam do ciebie nawet na priva pisac
Paula zorientowałam sie ze do piekar chodzisz
Prosze napisz mi wszystko co wiesz o tej szkole
o internacie , nauczycielach , szkole , wf-ie , jedzeniu w internacie , warunkach do nauki , uczniach , zasadach , plusach i minusach szkoły.itd. Jednym słowem o wszystkim rozpisz sie
Mozesz mi napisac w tym watku , na priva lub jak chcesz to nawet ci maila podam . Prosze napisz wszystko co wiesz od podstawowych inf. do najmniejszych bzdetów
Od razu mówie ze żalezy mi na tych inf. i bede ci naprawde brdzo wdzieczna :*
Awatar użytkownika
autotrof
Posty: 120
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:25

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: autotrof »

FAJNA JEST V W KRAKOWIE
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: Stalowy »

Cukier już spadł na cenie, nie wiem czy to nadal opłacalne
cynka
Posty: 81
Rejestracja: 11 lis 2010, o 08:22

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: cynka »

No słynna 5
autotrof a chodzisz tam może lub masz jakiś znajomych którz tam uczęszczają Napisz proszę wszystko co ci wiadomo na temat tej szkoły
Awatar użytkownika
autotrof
Posty: 120
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:25

Re: liceum rocznik 2011/2012 małopolska

Post autor: autotrof »

Odpisałem ci.v to tak ogólnie szkoła warta polecenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości