Lekarski GUM czy CM UJ- co polecacie?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Lekarski GUM czy CM UJ- co polecacie?

Post autor: lith »

W Gda tez się fajne miejsca znajdą, chociaż rzeczywiście Krk na pewno większy . ale zawsze można jak komuś mało wyskoczyć do Gdyni (po co?O.o), czy Sopotu. Po roku odnosze wrażenie, że w sumie gda jakiś wcale taki wielki nie jest. taki rozwalony. duzo jakiś lasów, parków, alejek. Ale sumie nigdy w innych wiekszych miastach nie mieszkałem to nie mam porównania. jak dla mnie miasto na tyle duże, że zawsze coś sie dzieje, ale też nie przytłacza. chociaż zgubić sie rzeczywiście można
ногомас

Re: Lekarski GUM czy CM UJ- co polecacie?

Post autor: ногомас »

lith pisze:zawsze coś sie dzieje, ale też nie przytłacza. chociaż zgubić sie rzeczywiście można
jak coś się dzieje to można się zgubić na jednej ulicy, znane z własnego doświadczenia

no a jak ktoś dobrze potrafi grać to w gda można ponoć niezłą kasę robić jako grajek
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Lekarski GUM czy CM UJ- co polecacie?

Post autor: lith »

A to nie wiem. ja sie na starówkę tylko pod osłoną nocy zapuszczam raczej to grajków nie widuję. Ale na pewno się mają nieźle.
Irma
Posty: 10
Rejestracja: 4 lis 2010, o 19:12

Re: Lekarski GUM czy CM UJ- co polecacie?

Post autor: Irma »

bimbrownik pisze:
lith pisze: no a jak ktoś dobrze potrafi grać to w gda można ponoć niezłą kasę robić jako grajek
Cenna informacja
Chyba wracam do grania
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości