tabletki SESJA

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
lidkam
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2011, o 20:11

Re: tabletki SESJA

Post autor: lidkam »

Ludzie chyba wiadomo, że stosując jakiekolwiek preparaty podobne do sesji to wiedza sama wam do głowy nie wejdzie! co Wy myśleliście, że jak to kupicie to bez niczego zdacie egzaminy na 5?! to ma tylko pomóc w nauce, żeby nie zasnąć i żeby się bardziej skoncentrować.chyba o to tu chodzi.

A tak poza tym to stosował ktoś tabletki euforian?
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: tabletki SESJA

Post autor: ddaga89 »

Lecytyna, ja łykałam przed maturą i faktycznie zauważyłam poprawę.
tracer
Posty: 9
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:36

Re: tabletki SESJA

Post autor: tracer »

Lecytyna, ja łykałam przed maturą i faktycznie zauważyłam poprawę.

Łykam od dwóch tygodni, na razie nie widzę dużej różnicy.

Preparatów z kofeiną nie łykam, po prostu na mnie nie działają, może z wyjątkiem kiedy popiłem tabsy jakimś energy drinkiem - kołatało mi serce - dlatego kofeinie mówię NIE

żeńszeń poprawia koncentrację, pamięć? sprawdzał ktoś na sobie?
ddaga89
Posty: 390
Rejestracja: 1 cze 2011, o 17:30

Re: tabletki SESJA

Post autor: ddaga89 »

Poprawia, a lecytynę trzeba łykać jakieś dwa miesiące, żeby zauważyć różnicę Ja widziałam.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: tabletki SESJA

Post autor: tin »

Mam nadzieję, że chociaż wiecie jak działają substancje które łykacie.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: tabletki SESJA

Post autor: Stalowy »

Ja natomiast ile w łykaniu tych tabletek jest subiektywizmu oceny, ile prawdy, a ile placebo

Ma ktoś jakieś sensowne badania nt. lecytyny?
tracer
Posty: 9
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:36

[Link] tabletki SESJA

Post autor: tracer »

Ma ktoś jakieś sensowne badania nt. lecytyny?

temat o lecytynie: zapotrzebowanie-dzienne-na-lecytyne-vt33773.htm
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: tabletki SESJA

Post autor: Shaq »

ddaga89 pisze:Poprawia, a lecytynę trzeba łykać jakieś dwa miesiące, żeby zauważyć różnicę Ja widziałam.
Potwierdzam, choć po miesiącu już widziałem poprawę. Może to był efekt placebo, nie wiem najważniejsze, że pomagała mi się skupić i lepiej zapamiętywałem, a miałem wtedy sporo teorii z chemii, z którą nie uporałem się w liceum.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Post autor: cricoid »

Pod żadnym pozorem nie łykajcie sesji. Może niektórym pomaga ale u mnie sa skutki uboczne na przyklad wiec radze nie ryzykować. Nie mialam raczej zadnych problemów z nauka spokojnie zawsze moglam siedziec do 3 nad ranem ( gorzej ze wstawaniem do szkoły było) po sesji juz nie moglam, wziełam tylko tak na spróbowanie chociaz nie musiałam i teraz mam szumy w glowie i na niczym nie moge sie skupic. własnie wyrzuciłam ja do kosza . Bleee. nie moge uwierzyc ze tak sie trułam przez dwa tygodnie. Lecytyne brałam miesiac i zrezygnowałam na koszt sesji teraz załuje ciekawe czy jak powróce do lecytyny teraz to na mature cos zadziała. hmmm Ogólnie szybki ale krótkotrwały efekt daja energetyzery ale z tym nie mozna przesadzic bo zawał na miejscu pyzatym wypłukuja magnez i mozna miec problemy ze skurczami itp. Osobiscie polecam usiasc na dupie z ksiazka i zakuwac nie szukajac zadnych rozwiazan. Ja sie uczyłam systematycznie od wrzesnia wiec ta mala wpadka z sesja moze mi az tak nie zaszkodzi ale zobaczymy
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re:

Post autor: Kolave »

Invisible1 pisze:Pod żadnym pozorem nie łykajcie sesji. Może niektórym pomaga ale u mnie sa skutki uboczne na przyklad wiec radze nie ryzykować. Nie mialam raczej zadnych problemów z nauka spokojnie zawsze moglam siedziec do 3 nad ranem ( gorzej ze wstawaniem do szkoły było) po sesji juz nie moglam, wziełam tylko tak na spróbowanie chociaz nie musiałam i teraz mam szumy w glowie i na niczym nie moge sie skupic. własnie wyrzuciłam ja do kosza . Bleee. nie moge uwierzyc ze tak sie trułam przez dwa tygodnie.
Wszystko przecież zależy od organizmu, więc dlaczego nie próbować?
Mi przed maturą lekarz przepisał bo chorowałam i sie stresowałam niby, ale ostatecznie nie kupiłam. Teraz to miesiąc do sesji, co chwile jakieś koło czy zaliczenie przedmiotu, więc wróciłam do lecytyny jak przed zimową. Zastanawiam się nad sesją, bo albo padnieta z zajec/koła wracam albo po całym dniu skupić się nie mogę. Niech se nawet placebo będzie byle nie szkodziło bardziej niż energetyki.

A te szumy masz po 2 tygodniach regularnego zażywania?
Guga
Posty: 30
Rejestracja: 12 maja 2012, o 20:00

Re: tabletki SESJA

Post autor: Guga »

Mi w aptece farmaceuta dał tabletki Bilobil, są one na bazie ziół. Przez pewien czas pomagały - lepiej mi się uczyło, jakoś weselej i lepiej mi wchodziło do głowy, miałam duży zapał.
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: tabletki SESJA

Post autor: klimo »

Jeśli chodzi o lecytyne - bolała mnie głowa - próbowałam brać różne dawki (do tej pory mam tabletki z trzech różnych firm), ale nie dało radu, po prostu nie tolerowałam tego, nie mogłam tego brać. Jeśli chodzi o Sesje - żadnych efektów, brałam może 2-3 razy i uważam że bardziej działało placebo niżeli te tabletki. Jeżeli mogłabym coś polecić to tabletki MB, różne opinie chodzą - mi na prawde pomogły, a po konsultacjach z lekarzem, wiem że nic złego po nich nie grozi
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: tabletki SESJA

Post autor: Lucyfer »

Przecież to pic na wodę, szkoda pieniędzy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości