Kilka kierunków

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
mati290
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2011, o 21:15

Kilka kierunków

Post autor: mati290 »

Może mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi:
W przypadku uzyskania niewystarczającej liczby punktów -procentów kwalifikacyjnych , niemożliwa będzie zmiana kierunku studiów (przyjęcie na inny wydział/kierunek Akademii Medycznej we Wrocławiu), nawet, gdy uzyskana liczba punktów była większa od minimalnej liczby punktów, wymaganej na innym wydziale/kierunku Akademii Medycznej we Wrocławiu. Zasada ta nie dotyczy studiów niestacjonarnych (płatnych).
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Kilka kierunków

Post autor: Mårran »

Załóżmy, że będziesz składał na kierunek A i Ci zabraknie punktów. Okaże się, że starczy Ci na kierunek B, na który nie złożyłeś. W takim wypadku na kierunek B nie możesz iść, mimo wystarczającej liczby punktów.
Pani Buka
Katie92
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2011, o 12:31

Re: Kilka kierunków

Post autor: Katie92 »

Mam takie pytanie. Nie wiem w którym wątku powinnam je zadac więc piszę w tym bo liczę na to że ktoś z was sie orientuje w temacie. Problem polega na tym że czy jak złożę na Uniwersytet medyczny do lublina na lekarski i farmację i i dajmy na to ze dostałabym sie na farmację z pierwszej listy rankingowej i złożyłabym tam dokumenty to czy bedę brana pod uwagę w drugiej rekrutacji na lekarski? Znalazłam tylko coś takiego :"Kandydat może dokonać rejestracji na więcej niż jeden kierunek studiów, jednakże przyjęty na I rok studiów może być tylko na jeden kierunek, ten na który złoży komplet wymaganych dokumentów co nmie rozwiewa jednak moich wątpliwości. Jeżeli ktoś się w tym orientuje to bardzo prosiłabym o pomoc
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: Kilka kierunków

Post autor: zlotko »

Tak, mozesz skladać na kilka kierunków, opłacić opłaty i jesli dostaniesz się na listę rankingową własnie I i zaniesiesz papiery, a za kilka dni w kolejnej rekrutacji na lek też się dostaniesz to musisz szybko iść wybrać dokumenty z farmy i zanieść do dziekanatu leku:) Rekrutacje przebiegają niezależnie od siebie, nie martw się. Tylko zapytaj czy wymagają jakiegoś pisma czy tak od razu ci dokumenty oddadza, bo różnie to bywa. I osobiście się wyciąga dokumenty, zaś składać może osoba upoważniona notarialnie jeśi ty nie mozesz.
Oni mają w tym taki interes że za każdym razem płacisz za indeks i legitkę bodajze 24zł Powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości