Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Dział dla początkujących - porady na temat mikroskopów; rodzaje i ceny mikroskopów nowych/używanych i opinie o nich; problemy z obsługą i podstawowe wskazówki;
bartolomiu
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 21:38

Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: bartolomiu »

Witam, proszę o pomoc w wycenie tego cuda.
Mikroskop nie był używany, przynajmniej tak wygląda, w pudelku ma nawet szmatkę do czyszczenia.
Będę wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: planapo »

mysle ze nie wiecej jak 300zl. allegro jednak wyceni ostatecznie. duza jego wada jest monokular i swiatlo odbite.
bartolomiu
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 21:38

Re: Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: bartolomiu »

Dziękuję bardzo
Tak też myślałem, na allegro znalazłem podobny ale za dużo większe pieniądze, albo desperat albo rzeczywiście tyle to kosztuje
Co prawda nie jest to mono-okular ale znacznie w gorszym stanie, a ten mój naprawdę nie wskazuje oznak by był używany.
Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
B
Awatar użytkownika
planapo
Posty: 5403
Rejestracja: 30 gru 2010, o 15:20

Re: Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: planapo »

nie sugerowalbym sie cenami, za ktore przedmioty sa wystawiane tylko tymi za ktore sie sprzedaja. choc czasem jest to informacja dla chcacego cos sprzedac bardzo nieciekawa.

mimo ze mikroskop jest w idealnym stanie to niestety duzo za niego nie dostaniesz. mialem lata temu podobny, tylko ze z binokularem, 5 obiektywami, stan byl bardzo dobry, poszedl chyba za cos okolo 450zl. tak czy tak wystawic mozesz - jak sie nie sprzeda to przeciez wiele na wystawieniu nie stracisz.
bartolomiu
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2011, o 21:38

Re: Wycena - Mikroskop PZO biologiczny MBP z 1956 roku

Post autor: bartolomiu »

Właśnie, allegro ma to do siebie że szybko leczy z marzeń o szybkim i dużym zarobku.
cóż jeśli wart jest tylko tyle to niech sobie jeszcze poleży, jeść nie woła
pozdrawiam
B
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości