Poprawa matur - 2012 i 2013

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
efektplacebo1
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2011, o 11:23

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: efektplacebo1 »

Hej.
Ja też z rocznika 91, z tym, że maturę pisałam w tym roku, bo technikum. Mam pytanie - jeśli w tym roku pisać chciałam maturę z biologii, chemii i fizyki :dance: a podeszłam tylko do biologii, to czy w przyszłym roku będę mogła chemię i fizykę traktować jako poprawkową czy nie mogę ich w ogóle pisać, skoro nie podeszłam
Proszę o odpowiedź.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: lith »

będziesz mogła zdawać
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: _włóczykij »

Agamma007, jestes innego zdania, ze matura w 2008 roku byla latwiejsza bo sobie napisalas ja w domu (zapewne). Co innego jest pisac na luzie, gdzie mozesz sie napic herbatki, cos zjesc, a co innego na sali. Moje matury z chemii oscylowaly w domu na ok 70-90 ponad %, a teraz pewnie nawet jej nie zdalam. Rzesz jasna nie uzyskalam 30%. Ale gdy zobaczylam ten arkusz w domu, na spontana, to nie wiedzialam tak okolo 2 zadan. ]

Tez podpisuje sie do poprawiajacych mature w 2012 roku z mysla o medycynie. tja. zwariowalam
Jumanne
Posty: 37
Rejestracja: 8 maja 2011, o 13:35

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: Jumanne »

Oj jak mnie wkurzają wymądrzające się z domowego zacisza osóbki
a jakby przyszło co do czego zaprosiłabym ich na salę ooooj zaprosiłabym, i jeszcze bym się założyła, że na te min 70% to by im nie poszło!
Awatar użytkownika
Jahidi
Posty: 73
Rejestracja: 31 sie 2010, o 12:01

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: Jahidi »

Co sprawia, że macie tyle woli i chęci, że poprawiacie tyle razy maturę
W plecy dwa lata bez pewności, że nie będzie więcej.
Chciałem zapytać, jak się w tym odnajdujecie i co na to rodzice ?
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: Wanna »

Jahidi, jak ktoś nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie, to jest w stanie nawet kilka lat poświęcić na spełnienie marzeń. Też straciłam dwa lata - teraz pierwszy raz podchodziłam do biologii i chemii (jestem na politechnice), ale bardzo prawdopodobne, że będę próbować za rok, jeśli teraz się nie uda. Rodzice nie wiedzą, że podchodziłam do matury, dowiedzą się, jeśli się dostanę.
wredzia
Posty: 27
Rejestracja: 22 lip 2011, o 18:47

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: wredzia »

Ja za rok poprawiam biologię i piszę pierwszy raz chemię
Awatar użytkownika
revs092
Posty: 338
Rejestracja: 17 lip 2009, o 22:52

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: revs092 »

Dołączam do zacnego grona poprawkowiczów Matura 2012 - biologia i chemia R i po raz pierwszy fizyka P.
Co prawda jutro jeszcze czeka mnie wizyta w OKE ale prawdopodobieństwo podniesienia wyniku jest oczywiście znikome
MsOrtho
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2011, o 13:54

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: MsOrtho »

I ja się dołączam. Rocznik 92, więc poprawa po raz pierwszy. Mhm
To będzie wymagało DUŻO samozaparcia
Emili
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2011, o 21:54

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: Emili »

Ja także mam zamiar przystąpic po raz kolejny do matury z biologii i z chemii, może w końcu się uda:)
Awatar użytkownika
Mmmartix
Posty: 425
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 14:18

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: Mmmartix »

Hej
Jak tam planujecie swoje poprawy? Ja zaczęłam od 1 sierpnia. Może to za wcześnie, ale na prawdę - to będzie moja pierwsza poprawka i mam nadzieję, że ostatnia!
Jeśli już zaczęliście - dzielcie się pomysłami na rozplanowanie i ogarnięcie całości pracy
Bo w moim przypadku zamierzam poświęcić w tygodniu 2 dni biologii, 2 chemii i 2 fizyki. I oby wszystko się udało!
Awatar użytkownika
claranova
Posty: 773
Rejestracja: 6 sty 2011, o 10:21

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: claranova »

Mmmartix, naprawdę już zaczęłaś? :O ehh. to ja chyba zacznę się mobilizować w takim razie, bo konkurencja widze nie śpi
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matur - 2012

Post autor: sia »

Ja wczoraj coś z bio czytałam,ale jestem chora,więc ciężko mi szło,no ale trzeba się mobilizować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości