zmiana uczelni - procedura?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Titan
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2010, o 12:24

zmiana uczelni - procedura?

Post autor: Titan »

chodzi o transfer GUMedUMB (zmiana uczelni po I roku)
czy orientuje sie ktos kiedy trzeba sie za to zabrac, jakie wymagania trzeba spelniac, jakie dokumenty, etc
czy egzaminy moga byc zdane we wrzesniu?
czy roznica proramowa (brak biologii medycznej i biofizyki) to duzy problem?
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: zmiana uczelni - procedura?

Post autor: ulala »

nie wiem jak jest akurat w tym przypadku. wiem, ze na innych uczelniach rozpatrywane to jest we wrzesniu po sesji poprawkowej, kiedy juz wiadomo ile osob np. odpadlo- jak wygldada stan na dany rok
Awatar użytkownika
Titan
Posty: 30
Rejestracja: 25 cze 2010, o 12:24

Re: zmiana uczelni - procedura?

Post autor: Titan »

czyli podania skladac dopiero we wrzesniu po zaliczeniu przedmiotow? czy wczesniej a potem jedynie doslac odpowiednie dokumenty?
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: zmiana uczelni - procedura?

Post autor: ulala »

wiesz, ja wiedziałam, że tak jest na innej uczelni- bo przeczytałam na stornie internetowej. tu nie zaręczę, że tak jest.
do któegoś wrzesnia składało się podania, a dopiero później- po decyzji na tak-dokumenty. napisz emaila do uczelni- to dowiesz się też jakie przedmioty by Ci przepisali
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: zmiana uczelni - procedura?

Post autor: Aszyn »

Ja znów wiem, że na wielu uczelniach podania składa sie do 1 września, a nawet na poczatku sierpnia (UJ), więc raczej na Twoim miejscu bym się zorientował co i jak, gdzie i kiedy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości