Rekrutacja 2011/12

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: york »

też widziałam to zagrożenie, ale np w lublinie go nie ma, więc to samo swiadczy o slumie

ja mam zaswiadczenie od lekarza medycyny pracy
chamucki
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2010, o 15:16

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: chamucki »

On pisze:Jest tutaj ktoś kto ma już wynik z zeszłego roku (nie poprawiał) i próbuje w tym roku na lekarski?
Ja mam narazie 163 pkt, ale poprawiałem biologie.
wloczykij
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2011, o 16:23

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: wloczykij »

sani92 pisze:Dajcie znać, szczegolnie ludzie, ktorzy wplacili opłate rekrutacyjna w ostatnim terminie, kiedy pojawi się Wam zweryfikowane".
Boże, czemu jestem taką ciapą i robię wszystko na ostatnią chwilę
Też czekam. Na razie ciągle nie ma potwierdzenia, że zweryfikowane.
Ciekawe ilu nas takich jest.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Usagi_Tsukino »

zuzanna_konstancja, jeśli na końcu jest to raczej świadczy o tym, że żartowałam.

Wiem, że było tak, że jak ktoś wpłacił PRZED terminem końcowym i mu nie zweryfikowali to należało zadzwonić do nich, bo może nie zdążyli, a może po prostu się gdzieś zawieruszyło - wtedy trzeba będzie przefaksować dowód wpłaty.
zuzanna_konstancja
Posty: 142
Rejestracja: 21 cze 2011, o 13:09

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: zuzanna_konstancja »

np. do Białegostoku i Lublina w ostatnim dniu można było zrobić zdjęcie dowodu wpłaty z poczty i wysłać do nich na maila.

zatwierdzali po kilkunastu minutach.
Czoko92
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2011, o 13:06

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Czoko92 »

Był już ktoś u lekarza medycyny pracy w kato? Chciałam spytać czy wystarczy tam pojechać tylko raz, bo na stronie lekarza jest napisane coś,ze trzeba wczesniej robić badania krwi itp/
fluke
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 20:34

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: fluke »

chamucki pisze:
On pisze:Jest tutaj ktoś kto ma już wynik z zeszłego roku (nie poprawiał) i próbuje w tym roku na lekarski?
Ja mam narazie 163 pkt, ale poprawiałem biologie.
Ja też mam nadzieję że się uda
poprawiałam biologię której nie poprawiłam i chemię może o kilka pkt
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: olussiaaaa »

Czoko92 pisze:Był już ktoś u lekarza medycyny pracy w kato? Chciałam spytać czy wystarczy tam pojechać tylko raz, bo na stronie lekarza jest napisane coś,ze trzeba wczesniej robić badania krwi itp/

ja nie byłam ale jak znajoma była to jak nie miała zrobionych tych badań (to jest napisane na stronie tej przychodni w Katowicach) to jej nie przyjęli. Jak dzwoniłam to mi powiedziała baardzo miła pani że można też tam do nich pojechaćrano za darmo na badania - tylko że z tej rozmowy wynikało że trzeba by jechać tam następnego dnia po wyniki. Tyle wiem, ale może niech odpisze ktoś kto sam robił.
Czoko92
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2011, o 13:06

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Czoko92 »

w sensie,ze nie przyjęli jej bez badań ALATu i bilirubiny, tak?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Stalowy »

[at] tak, studiuję stomatologię w Zabrzu, teraz wskoczę na 2 rok

Co do badań: Zabrze może być bez problemu na druczku własnym lekarza - jak Katowice: nie mam pojęcia.

Nie rozumiem jednak, czemu robicie tak wiele problemów z badaniami zanim się jeszcze dostaliście. Na ŚUMie progi spadaja naprawdę powolutku, a gdy dostaniecie zielony znaczek w rekrutacji to jest naprawdę sporo czasu na zrobienie i przywiezienie tych badań.

Kasę się płaci za BADANIE, nie za liczbę zaświadczeń, także spoko

Jeżeli ktoś ma np. 8 uczelni branych pod uwagę to albo niech sobie narazie odpuści robić badania, bo szkoda czasu lekarza, albo niech go poprosi o pozostawienie pustego miejsca w polu uczelnia. Wielu może zrozumieć, ktoś może się nie zgodzić ale zapytać można

I tak w ogóle, to bla bla bla, będzie sto sześdziesiąt dwa ^^
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: katalonka »

172 - Katowice witają bardzo się cieszę bo jestem po humanie i sama się do matury przygotowałam bez żadnych korków. Powodzenia wszystkim, nie stresujcie się bo tu piszą tylko Ci którzy są zadowoleni, będzie dobrze
Marek_07
Posty: 117
Rejestracja: 2 lis 2008, o 11:04

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: Marek_07 »

Witaj koleżanko! 172 również i również Kato. Proponuję 1 grupę z biologa D SZAŁ!
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Rekrutacja 2011/12

Post autor: wedrowycz_ka »

Ja ze swoim 170 chcę do Zabrza. Kiedy integracja?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości