biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: Stalowy »

lukasz471 pisze:Drugi więcej mówi? No nie wiem ja zawsze patrzyłem w odniesieniu do pierwszego progu, licząc ile będzie punktów różnicy z ostatnią listą. To najlepiej obrazuje sytuację.
Jeden od drugiego =/= pierwszy od drugiego. Wczytaj się)

Właśnie skończyłem 1 rok stomy w Zabrzu, postanowiłem powspierać nowych i wielu dawnych znajomych z forum i troszkę się z Wami podenerwować, a troszkę powspierać
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: doktorka »

Imo progi beda podobne jak w zeszlym roku, srednia z wynikow niewiele mowi tak naprawde, to juz predzej mediana, a najwiecej jesli o statystyke chodzi-porownanie punktow progowych w skalach staninowych, ktore dla 2011 sa jeszcze niedostepne na stronach komisji:)

Po 2 - to wlasnie nieszczegolnie dobrze, ze chemia wypadla o tyle gorzej, bo tzn ze ubiegloroczni maturzysci, ktorzy sie nie dostali, teraz sa zdecydowanie gora

A po 3-z doswiadczenia-nie ma co analizowac:) Mysle, ze ponad 160pkt gdzies tam starczy, moze nie do krakowa) ale na bialystok itp-powinno dac rade, takze ze spokojem i powodzenia.
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: lemonic »

rozumiem, że startujesz na wieczorowe? zawsze trzeba mieć nadzieję a jeśli nie wyjdzie w tym roku, to w poprawisz za rok to Twoja pierwsza matura? nie zrażaj się, ja poprawiałam 3 razy i dopiero w tym roku mi się udało.
sugoi
Posty: 13
Rejestracja: 30 cze 2011, o 14:20

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: sugoi »

biologia mnie troche zawiodła 72 % chemia trochę lepiej, ale nie super. Chcę się dostać na śum w zabrzu generalnie.
Jeśli poprawie biologie w przyszłym roku i mi się nie powiedzie, to wtedy wpisują tą gorszą? Czy mogę przedłożyć stare i nowe wyniki, żeby wzieli na uczelni pod uwagę te korzystniejsze?
Albo jeśli poprawie biologie, ale obniże chemie? To co wtedy?:(
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: vahti »

tylko wyższe wyniki biora. jak dostaniesz w przyszłym roku mniej % na maturze to nawet nie dostaniesz świstka że mature pisalas, aneksy wydaja tylko jak masz wyzszy wynik.

Ja poprawiałem rok temu bio i chem, i na aneksie mam tylko chemie, bo tylko to udalo mi sie poprawic. )
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, o 14:31 przez vahti, łącznie zmieniany 2 razy.
sugoi
Posty: 13
Rejestracja: 30 cze 2011, o 14:20

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: sugoi »

No to super
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: doktorka »

biora lepsze zawsze, nic nie tracisz na poprawkach.
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: lukasz471 »

Oj doktorka przesadzasz. Progi i tak spadną i tak. Nawet nie widzę żadnych przesłanek by się o to kłócić.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: vahti »

To któż się wybiera do syberyjskiego białegostoku? )

A prawda jest taka - kazdy kto sledzi rekrutacje od x lat wie, że progi nie spadają o miliard punktów - nie spadają w ogóle, albo spadaja minimalnie. )
Dlatego bezpieczniej podejsc do sprawy mówiąc że nie spadną i sie miło zaskoczyc, niż liczyc na ogromne spadki i się niepomiernie wzniecić a potem zawieść.
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: lukasz471 »

Spadną Na łeb, na szyję.
Agamma007
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 17:35

Re: biol/chem/fiz 3xR - JAK WAM POSZŁO?

Post autor: Agamma007 »

Tak, po raz pierwszy. po prostu wiedząc,ze w 2010 było w Szczecinie 180 mam nadzieję na dostanie się na wieczorowe
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: Idan »

To teraz ja napiszę, mimo, że się wstydzę trochę.

Bio - 85%, Chem - 68%, także poprawka za rok. I wiem, że nie ma się czym chwalić, no ale. 153 punkty raczej mi nie starczą

Na całą moją szkołę (gdzie maturę pisało 40 osób) są takie najlepsze wyniki :

1. Bio - 83%, Chem - 92% (Mat - 98%) - CMUJ
2. Bio - 80%, Chem - 92% - ŚUM
3. Bio - 85%, Chem - 87% - SUM
4. Bio - 88%, Chem - 73% - ŚUM

Z biologii byłem 2. w szkole, ale chemię zje*ałem na maksa. Za rok poprawiam. Zostaję w domu. Nie dam sobie odebrać marzeń. Uda mi się poprawić chociaż o te głupie 12 procent i się dostanę. I może fizę wezmę. Jestem zły na siebie, ale nie wolno się poddawać, nigdy.

Mam nadzieje, że mój wynik Was chociaż trochę pocieszył D
kanoa
Posty: 3
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 21:42

Re: WYNIKI Z MATURY - KANDYDACI NA MEDYCYNE

Post autor: kanoa »

ja mam 85 z biologii, 62 z chemii, 82 z matmy i 55 z fizyki. czy mogę się chociaż łudzić nadzieja, że dostane się do bydgoszczy/katowic/lublina/białego stoku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości