co z mgr ??

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
dżema19
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2008, o 17:05

co z mgr ??

Post autor: dżema19 »

hej
własnie zrobiłam licencjat z chemi na Uniwerku, tylko sama sobie zadaje pytanie czy warto ta chemie ciągnać dalej, ofert pracy , nie ma jak sa to pojedyncze duzo osób nie ma po tym kierunku pracy , co z reszta mowia nawet nasi wykładowcy ( ci młodsi, z reszta oni sami dlatego własnie robia doktora, bo nie mogli znalezć pracy) w związku z tym kieruje do Was pytanie : Czy uwazacie, ze warto dalej studiowac chemie, a moze zupełnie zmienic tok swojego nauczania i isc na mgr na WSB ( myslałam o zarzadzaniu - dla kierunków nieekonomicznych wraz z podyplomowymi czy moze jednak dokonczyc ta chemie i zrobic jeszcze teraz technika farmacji, ale w sumie o tym tez juz róznych rzeczy sie nasłuchałam ( 2- letni staz -500 zł, to naprawde nie jest zachęcające ,a ponoc apteki tez nie chca brać ludzi na staż ). Jest MOZE KTOS PO TAKIM TECHNIKUM , jeśli tak proszę o jakieś konkretne informacje
z góry dziękuje za odpowiedź
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: co z mgr ??

Post autor: Batha »

a nie możesz się choćby na staż załapać? Bo możesz robić i staż i studiować zaocznie coś niechemicznego (ja bym Ci poleciła finanse czy rachunkowość zamiast zarządzania). Być może potem Cię do pracy przyjmą i rozpoczniesz mgr na kierunku chemicznym, a jak nie to poszukasz sobie pracy w innej branży.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości