kandydaci/studenci medycyny-FIZYCY..pomocy!:(

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Domi09
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2011, o 16:45

kandydaci/studenci medycyny-FIZYCY..pomocy!:(

Post autor: Domi09 »

Hej,
Przybywam do Was, będąc w sytuacji beznadziejnej
W przyszłym roku chciałabym poprawiać (po raz kolejny) maturę z biologii i chemii oraz dodatkowo napisać fizykę, której nie miałam w liceumnie miałam w ogóle!-zatem jedyne co umiem to parę regułek wyuczonych jeszcze w gimnazjum
W tym roku wybieram się na farmację- zarówno biologia jak i chemia poszły mi średnio, więc oba do poprawki(potrzebne mi jest po jakieś 5-7% z obu przedmiotów więcej)- myślcicie, że w mojej sytuacji sensowne byłoby porywanie się na tą fizykę podstawową? Chciałabym tej fizyki uczyć się teraz, w wakacjenatomiast nie wiem czego, z czego i jak się uczyć od października czasu na fizykę będę miała bardzo małochemią i biologią tak się nie przejmuję-wyskrobanie czasu na powtórkę, to inna bajka-po prostu wiem,że umiem te przedmioty natomiast fizyka-MAGIA czarna nawet:)

Bardzo proszęporadźcie mi od czego zacząć tą naukęjuż terazchoćby od dzisiajjakie książki kupić i przede wszystkim- czy, aby nie łudzę się nadzieją myśląc-przecież to tylko podstawa i nauczę się w trzy miesiące a później zdam na min 85% eehco robić, co robić
siarchan
Posty: 41
Rejestracja: 1 lip 2011, o 15:45

Re: kandydaci/studenci medycyny-FIZYCY..pomocy!:(

Post autor: siarchan »

Jeśli jesteś z Warszawy to polecam Ci kurs Sikory z Jadwigą Holas. Ona nawet stół nauczyłaby tego przedmiotu
Awatar użytkownika
mala_mii
Posty: 84
Rejestracja: 29 sty 2011, o 19:25

Re: kandydaci/studenci medycyny-FIZYCY..pomocy!:(

Post autor: mala_mii »

A ja polecam samodzielną naukę.

Podstawowa fizyka jest jak najbardziej do ogarnięcia, nawet w którtkim czasie.
Przerób Zbiór prostych zadań z fizyki Chyli, oraz wszystkie arkusze maturalne.
Do teorii moim zdaniem niezawodne są podręczniki Zamkoru.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości