MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
iza91
Posty: 120
Rejestracja: 26 sie 2008, o 15:47

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: iza91 »

to widzę, że większość (w tym ja) poprawia maturę za rok.
CaviasLover
Posty: 107
Rejestracja: 1 lip 2011, o 18:23

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: CaviasLover »

Ja już odpuściłam Warszawę i Wrocław.
Do Lublina i Olsztyna mam po 442 pkt i liczę, że się dostanęltchociaż gdzie nie zajrzę, tam inne progi z zeszlych lat znajduję..
Wolałabym uniknąć poprawek, bo nie widzę siebie przez rok caluśki na zootechnice.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

paulina_47 pisze:No jak to co? Wynik z matury

[mod] this shit.
Aż tak?


CaxiasLover. ło jezuu. to ja się schowam z moimi punktami i pójdę pochlipać w kąciku.
Awatar użytkownika
kocilapki
Posty: 201
Rejestracja: 21 maja 2010, o 09:44

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: kocilapki »

CaviasLover, w zeszlym roku miałam 444 i dostałam się w pierwszej liście i do lubl i do olsztyna.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

Kochani, czy mogę dostarczyć kserokopię świadectwa ukończenia szkoły z pieczątką szkoły czy musi być to odpis notarialny? Zapytowywuję o Wro i Lublin konkretnie )
CaviasLover
Posty: 107
Rejestracja: 1 lip 2011, o 18:23

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: CaviasLover »

Ruda_slask- podciągam rozszerzonym angielskim. Biologię zawaliłam, o chemii nie ma co mówić (73 i 63 %). Dlatego bardzo, bardzo liczę na ten Lublin, bo o Wro czy Warsz . w najśmielszych marzeniach nawet nie myślę. 136 pkt, a progi od 160.

Ja mam kopię świadectwa z pieczątką szkoły i dyrektora, plus jego podpis. Odpis będę robiła z tych maturalnych dokumentów.
Awatar użytkownika
ruda_slask
Posty: 495
Rejestracja: 16 lut 2011, o 13:16

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ruda_slask »

to jutro skoczę sobie do szkoły po ksero.

ja mam 147 i też na Wro szans żadnych.
Awatar użytkownika
XombieBast
Posty: 56
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 11:14

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: XombieBast »

Ja mam 150 i mimo braku realnych szans złożyłam do Wrocławia dla świętego spokoju.
darkangelnh93
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:09

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: darkangelnh93 »

niemartwcie sie moze jednak sie uda dostac tam gdzie chcecie. mam pytanie troche nie do tematu ale ze wzgledu na to ze zaglada tu duzo tegorocznych maturzystow to osmiele sie go zadac jak sie pisze dajmy na to roszerzona chemie to oprocz rozszerzonej pisze sie tez poziom podstawowy? bo np jak ktos pisze rozsz z majcy to musi tez podstawe, ale np czy z biol i chem tez tak jest?
MartynM
Posty: 11
Rejestracja: 5 cze 2011, o 22:45

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: MartynM »

jak sie pisze dajmy na to roszerzona chemie to oprocz rozszerzonej pisze sie tez poziom podstawowy? bo np jak ktos pisze rozsz z majcy to musi tez podstawe, ale np czy z biol i chem tez tak jest?
teraz nie pisze się podstawy i rozszerzenia ponieważ odbywają sie w tym samym czasie a co to matematyki to piszą podstawe bo to jest obowiązkowy przedmiot a rozszerzenie to tylko taki mały dodatek do świadectwa dojrzałości:P
darkangelnh93
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2011, o 17:09

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: darkangelnh93 »

MartynM, dzieki za odpowiedz. zawsze mnie to zastanawialo. kiedys sie chyba pisalo tak ze jak rozszerzenie to najpierw trzeba bylo zdac podstawe.
Aletheia
Posty: 209
Rejestracja: 17 maja 2011, o 00:07

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: Aletheia »

darkangelnh93, fakt, kiedyś tak było Teraz jest tak, że w taki sposób (podstawa+rozszerzenie) zdaje się polski, matematykę i jeden język obcy
ela_
Posty: 96
Rejestracja: 3 lip 2011, o 15:21

Re: MEDYCYNA WETERYNARYJNA 2011

Post autor: ela_ »

w sobote progi na SGGW! boję się/ a Wy jak tam?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości