Przepisywanie przedmiotow

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
CoOb4
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2010, o 09:35

Przepisywanie przedmiotow

Post autor: CoOb4 »

Cześć! Jestem po pierwszym roku farmacji na ŚUMie i zastanawiam się jakie przedmioty mi przepiszą na medycynie w Zabrzu. Jeśli jest tu ktoś kto wie, byłbym wdzięczny, gdyby podzielił się ze mną takimi informacjami)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

Jeden semestr chemii (nieorganika) iii. To właściwie tyle

Anatomia, biofizyka i inne pierdoły w 100% normy
Awatar użytkownika
CoOb4
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2010, o 09:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: CoOb4 »

higiena? psychologia? bo wf to wiadomo. chemia analityczna?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

Higiena jest na 3 roku, nie wiem czy przepisują czy nie - nie mam znajomych po farmie tak wysoko. Tak samo z psychologią (jest chyba na 2 roku).

Suma summarum - obliczeniówkę i nieorganikę powinni Ci przepisać, ta katedra lubi przepisywać. Najwięcej jednak jest organiki, której jak wiem, na 1 roku nie mieliście. Tak samo egzamin to właściwie 100% organika - i tu nie ma szans na przepisanie.
Awatar użytkownika
CoOb4
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2010, o 09:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: CoOb4 »

kij, dobre i to) chemia jest ok, gorzej z ta biofizyka, bo u nas to byl smiech na sali)
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

Pocieszę Cię, że biofizyki M. nie przepisałby Ci nawet po Jaroszyku (z którego będziesz sie uczył ) z Poznania z 5. ^^

Trzeba to zmęczyć na pierwszym roku i już. Trzeba zmęczyć i tyle
Awatar użytkownika
CoOb4
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2010, o 09:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: CoOb4 »

wiem, slyszalem historie) beda jaja, to na pewno, ale chce sobie wziac dziekanke jak cos na farmie i jak nie pojdzie na medycynie, to wroce na stare smieci.
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Iskra14 »

Jeszcze na pierwszym semestrze bd historia medycyny i myślę, że tu może się uda przepisać.

W pierwszym tygodniu nauki możesz zaoszczędzić parę godzin dzięki przepisaniu sobie BHP i szkolenia bibliotecznego.

Wf przepisują w połowie, zostaje 6-7h/na semestr do odrobienia.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

CoOb4, jeżeli tylko będziesz zdeterminowany i będziesz chciał zostać na medycynie, to Zabrze z Ciebie nie zrezygnuje
Awatar użytkownika
CoOb4
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2010, o 09:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: CoOb4 »

yhyhm, no to wf akurat nie problem, widzialem sekcje karate, slyszalem cos o sekcji pilki noznej(choc nie wiem ile w tym prawdy)
skzolenie bhp i bibl, fajnie.
Stalowy, ja jestem zdeterminowany, ale boje sie ze moja dziewczyna zostanie w Sosnowcu(miala 160 punktow i nie wiem czy sie dostanie) i chce miec czas na dojazdy tam)
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Iskra14 »

Na pierwszym semestrze bd miał, na drugim nie bardzo.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: Stalowy »

CoOb4, sekcja karate jest prowadzona przez prof. W. - kierownika katedry histologii. Ciekawy gość, podobno bardzo sprytna sekcja (niekoniecznie tylko dla samych zaawansowanych) ^^. O piłce nożnej wiem niewiele, niestety nie miałem okazji grać, chociaż wiem, że jest sporo chłopaków chętnych. Ja oscyluje wokół siatkówki.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Przepisywanie przedmiotow

Post autor: york »

karate super już 11 lat trenuje

można na 1 roku od razu zapisać się do sekcji, czy to przywilej dla starszych roczników?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości