Studia w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Owszem w Zabrzu nie preparowałem (na kole jest większe prawdopodobieństwo). W Zabrzu wiem, że nie ma wszystkich kół, np. nie ma z biofizyki, fizjologii i farmakologii.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: wedrowycz_ka »

Arnold, a koło dot. medycyny ratunkowej jest?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Z tego co widziałem to samodzielnego nie ma, ale za to są 3 związane z medycyną ratunkową (anestezjologia, intensywna terapia i med. ratunkowa). Jedna z nich jest w ŚCCS.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: wedrowycz_ka »

Dzięki
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Usagi_Tsukino »

Arnold pisze:Owszem w Zabrzu nie preparowałem (na kole jest większe prawdopodobieństwo). W Zabrzu wiem, że nie ma wszystkich kół, np. nie ma z biofizyki, fizjologii i farmakologii.
Z biofizyki nie ma, bo sądzę, że po przeprawie z katedrą nikt nie chciałby tam dobrowolnie wracać D
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Niekoniecznie, bardziej podejrzewam, że bez znajomości fizyki na poziomie akademickim nie wiele zdziałamy . Jeden z naszych profesorów zanim został szefem interny był szefem biofizyki, bo ma też mgr inż. z elektrotechniki
saywhatyousay
Posty: 14
Rejestracja: 9 lip 2011, o 00:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: saywhatyousay »

Słyszałam że np w Lublinie mają w akademiku takie pomieszczenie na które mówią ryjec i są tam biurka i cisza czy w Zabrzu też mogę liczyć na coś takiego? i czy we wszystkich pokojach jest tyle biurek ile łóżek?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Z tego co wiem to jest takie coś, ale przytulnie tam nie ma .
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

Czy wie ktoś może, czy jeśli w poniedziałek pojdę do dziekanatu to zostanie mi jeszcze wydane skierowanie do lekarza medycyny pracy? Myślałam, że będę to mogła zrobić prywatnie bez skierowania,ale okazało się, że jednak nie da rady
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Stalowy »

saywhatyousay, raczej polecałbym czytelnię na campusie, zawsze 100% cisza, dobre warunki do nauki

W akademiku faktycznie raju na ziemi w ryjcach nie ma. Jednak jakoś sobie ludzie radzili

kolchicyna192, możesz to zrobić bez skierowania, jak najbardziej - tylko Twój lekarz tego nie ogarnia

Skierowanie jest tylko potrzebne, jeżeli chcesz mieć te badania zrobione za darmo w wyznaczonej przez uczelnie placówce (w tym wypadku w Katowicach).
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

no niestety, ale co zrobić - babka powiedziała, że bezwzględnie muszę do niej przyjść z tym skierowaniem ale myślisz, że w poniedziałek spokojnie mi jeszcze to wydadzą ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Stalowy »

kolchicyna192, na pewno nie będzie problemu, tak sądzę - dziekanat jest nadzwyczaj przyjazny. Naprawdę nie masz innego lek. medycyny pracy w swojej okolicy? :O
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

Mam jeszcze paru - ale jeśli inni też mi wyjadą z takim czymś to wole nie ryzykować i już pojechać po skierowanie, przynajmniej zobaczę uczelnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 61 gości