biologia 2011

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
buena
Posty: 39
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:08

Re: biologia 2011

Post autor: buena »

164 92 biola 72 chemia, liczylam na 75 ucinajac juz totalnie wszystko co moglabym miec zle. wtedy to bylabym ustawiona ale no nic, do OKE boje sie jechac zeby mi, boj sie Boga, nie zabrali nic z moich 72
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: biologia 2011

Post autor: cicha-woda »

methodys, tych osób z 200 punktami nie ma wcale tak dużo, więcej jest już takich 190+.Ale oni też często zajmują listy na kilku uczelniach
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: biologia 2011

Post autor: choinka_91 »

methodys pisze:Jestem strasznie ciekawa ile będzie tegorocznych maturzystów z wynikiem 200. Oni będą publikowali całe listy, czy tylko komunikowali każdemu czy się dostał czy nie?
Wiesz maturzystó.Tacy maturzyści najczasesciej maja 100% bo sa conajmniej finalistami conajmniej jednej olimpiady
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: biologia 2011

Post autor: SilentShout »

Stalowy pisze:SilentShout, świetna piosenka, dzięki za przypomnienie ^^
nie ma za co, też ją lubię
neocortex pisze: Co do listy w Białym, podobno ma byc już po 15 (info od pani z rekrutacji). I ktoś pytał o to, czy całe listy publikują -tak.
heh że też im się chce tyle kartek drukować
buena pisze:164 92 biola 72 chemia, liczylam na 75 ucinajac juz totalnie wszystko co moglabym miec zle. wtedy to bylabym ustawiona ale no nic, do OKE boje sie jechac zeby mi, boj sie Boga, nie zabrali nic z moich 72
hmmm. ale skoro nie chcą dodawac punktów, to dlaczego mają zabierać? (chyba że ja mam jakieś błędne informacje )
OlgaB pisze:jeśli chodzi o Zabrze to Ci wyślą ,ale Katowice nie(dzwoniłam i babka tak mi powiedziała) wiec pojechałam tam osobiście bo mam w mare blisko ,ale chyba Ty też bedziesz musiała sie pofatygować.
jak ktoś jest zainteresowany, to Białystok też bez problemu skany wysyła
buena
Posty: 39
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:08

Re: biologia 2011

Post autor: buena »

SilentShout, czytalam w ktoryms watku, ze zdarzalo sie, ze owszem, przyznawali wyklocone np 2% ale tym samym sprawdzajac cala prace stwierdzali, ze w ktoryms zadaniu punkty sa przyznane niesprawiedliwie. i to pare wypowiedzi bylo takich
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: biologia 2011

Post autor: methodys »

Wrócę do tych 200 punktów. Zawsze jest parę osób (z tego co przglądałam listy) co mają po 200. Myślicie, że oni coś tam ugrali i na olimpiadzie chemicznej i biologicznej? To już chyba bardziej możliwe napisać maturę na 100
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: biologia 2011

Post autor: SilentShout »

methodys pisze:Wrócę do tych 200 punktów. Zawsze jest parę osób (z tego co przglądałam listy) co mają po 200. Myślicie, że oni coś tam ugrali i na olimpiadzie chemicznej i biologicznej? To już chyba bardziej możliwe napisać maturę na 100
jeśli chodzi o biole to bardziej realna wydaje mi sie olimpiada o ile sie nie myle to 100% oprócz laureatów dostają też finalisci
a z chemii stawiam na jedno i drugie
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: biologia 2011

Post autor: olciaaaa »

Ty buena gdzie startujesz?:*
Sinsiew
Posty: 42
Rejestracja: 30 cze 2011, o 13:17

Re: biologia 2011

Post autor: Sinsiew »

Aj, jak ten czas wolno płynie. ja się jutra nie mogę już doczekać, więc jak myślę o osobach, które będą czekać na dalsze listy. brrr! Ale spokojnie, będziemy z wami duchowo

Co do setki z biologii - napisał ktoś KIEDYKOLWIEK maturę z rozszerzenia na 100%? nam w szkole mówili, że nie, ale. hmm. nasza dyrektorka to takie raczej niepewne źródło informacji.
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: biologia 2011

Post autor: methodys »

Oczywiście, że ktoś napisał. Zobacz sobie raporty na cke, najwyższy wynik to 100% z rozszerzonej biol i chem. Co ciekawe z podstawowej biologii nikt nie miał w tamtym roku 100:D
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: biologia 2011

Post autor: SilentShout »

właśnie czytam sprawozdanie z OKE Łomża i widzę że mamy 6 finalistów/laureatów z olimpiady biologicznej i 5 z chemicznej
no to z bioli 6 setek już jest
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: biologia 2011

Post autor: methodys »

Ale jak jest takie sprawozdanie:
zobacz-ten-plik.pdf
(3.78 MiB) Pobrany 21 razy
to oni chyba nie biorą pod uwagę olimpijczyków, tylko kto na ile napisał.
Tak swoją drogą, ile jest rocznie osób, które mają te 100% dzięki olimpiadzie biol?
Według tego raportu 0,25% maturzystów biol R z tamtego roku miało 100%, czyli jakieś 100 osób.
LinKaDr
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:33

Re: biologia 2011

Post autor: LinKaDr »

Biorą pod uwagę olimpijczyków. Jeśli z jakiejś matury jesteś zwolniony z powodu olimpiady, to i tak masz ją uwzględnioną w deklaracji maturalnej (tak przynajmniej było w przypadku mojej koleżanki, która startuje na lek, a w pierwszej klasie wywalczyła sobie laureata z filozofii ^^).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości