BŁAGAM!! POMOOCY!!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
fruziek1992
Posty: 17
Rejestracja: 1 lip 2011, o 18:45

BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: fruziek1992 »

W tym roku zdawałam maturę i mam zamiar iść na farmacje do białego. Jednak zamierzam poprawiać maturę ,jeżeli uda mi się to zrobić to idę do białego na stomatologię. I tu pojawia się niejasność i problem. Czy jeżeli po 1 roku rzucę studia farmację i pójdę na tą samą uczelnie tylko na inny wydział (lek-dent) to muszę coś zapłacić czy nie ? Oczywiście mowa jest o studiach stacjonarnych ?
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: keehl »

Jeszcze nie. Gdybyś taki manewr przesunęła o rok, to raczej tak.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: lith »

Mi się wydaje, że jak za rok pójdziesz na lek-dent to będziesz płacił coś.
LinKaDr
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:33

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: LinKaDr »

Jeśli wybierzesz stome za rok i zrezygnujesz z farmacji, to chyba płacisz za rok farmacji. Jeżeli decydujesz się na studia na obu kierunkach, to na stomie musisz osiągnąć na pierwszy semestr co najmniej taką średnią, jaką narzuci Ci uczelnia - w przeciwnym wypadku masz do wyboru: płacisz za ten semestr i za kolejne, lub porzucasz stomę. W każdym razie, tak było napisane na onecie (o ile dobrze pamiętam).
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: Stalowy »

LinKaDr, lith, jeżeli idzie na farmację, a potem na stomę, to mieści się w limicie ECTS-ów. Nie płaci nic. Pamiętajcie, że stoma trwa rok krócej
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: Arnold »

1 semestr krócej, chyba że uwzględniamy nową reformę
Awatar użytkownika
princeps
Posty: 55
Rejestracja: 6 sie 2010, o 16:33

Re: BŁAGAM!! POMOOCY!!

Post autor: princeps »

zgadzam się z keehl.

w tym roku nic Ci nie grozi, tych studiów ustawa jeszcze nie dotyczy. także w tym roku spokojnie można rozpocząć studia i za rok przenieść się na inne.

znowu rocznik 93 będzie poszkodowany. nam się upiecze :dance:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości