progi analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

fizolof123, czołem, ja też z Radomia!
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

No hej a no studiuje analityke tyle ze w Bialymstoku Startowalem na WUM ale niestety troszke mi zabraklo ( ja jestem z tych bardziej medycznych niz matematycznych ) a tak z ciekawosci tylko na WUM skladasz na analityke ? Czy gdzies jeszcze nosisz sie z zamiarem ?
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

na chemię UW, analityka WUM i jeszcze jakieś tam medycyny, stomy do Bydgoszczy Łodzi Lublina ale to było przed wynikami z matur myślę, że będę wybierać pomiędzy dwoma pierwszymi. Niewykluczone, że będę poprawiać chemię, więc nie wiem czy pogodzę i studia i naukę do poprawki. Wiem że na chemii (UW) jest ciężko- matma fiza i te sprawy. A z fizy to noga jestem Jak Ci się podoba kierunek?

fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

Analityka super sprawa Tez nosilem sie z mysla poprawy matury ale na planach sie skonczylopodoba mi sie tu gdzie jestem i na czym jestem Trzeba sie duzo uczyc ( systematycznosc to podstawa ) ale problemow wiekszych nie ma by zaliczac za to sama przyjemnosc na laborkach U mnie w Białym tylko z biofizyka ciezko bo u nas jest z tego egzamin gdzie w pierwszym terminie zaliczylo ledwie 7 osob ( na WUMie przedmiot na zaliczenie ) a tak po za tym lajtowo ( o ile jest sie systematycznym )
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

hm a nie martwisz się brakiem pracy po tych studiach? Z tego co wyczytałam na forum to ciężko z tym. Ale fajnie że jesteś zadowolony z tego, uff:)

fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

Teraz biore 2 kierunek studiow a po magisterce mam w planach doktorat wiec poki co staram sie o tym nie myslecja jestem z tych co naprawde sie interesuja nauka moze nie koniecznie zdolny ale ambicji i zapalu mi nie brakuje zoabczymy co z tego wypali
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

To życzę powodzenia i wytrwałości:) tymczasem czekam na moje wyniki i na razie nie mam zamiaru się tym przejmować

Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: progi analityka medyczna

Post autor: anulka1991 »

filozof123.a co Ty będziesz jeszcze studiował? Bo napisałeś że bierzesz 2 kierunek. Bo z tego co wcześniej pisałeś to jesteś na analityce.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

Dietetykekasa wplacona teraz na wyniki tylko czekac zawiesc papiery i od pazdziernika sie rozkoszowac nauka :d
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: progi analityka medyczna

Post autor: onlyma »

a to połączenie dietetyki z analityką to wynik przemyślanej selekcji i jakiegoś dopasowania do analityki, uzupełnienia? czy może zainteresowania wzięły górę i wybrałeś dietetykę?
przepraszam że jestem taka ciekawska, ale takiego połączenia jeszcze nie spotkałam! więc mnie to trochę zaintrygowało:)
Awatar użytkownika
kulqa
Posty: 145
Rejestracja: 8 gru 2010, o 12:54

Re: progi analityka medyczna

Post autor: kulqa »

no ciekawe, liczyłam na ratownictwo med

fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: progi analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

ratowncitwo jest kierunkiem ktorego nie da sie chyba z niczym pogodzic ( moze z lekiem jak sie jest na 5 roku to moze jakims cudemkierunek ktory ma z tego co wypatrzylem 29 przedmiotow na 1 roku wiec nie ma szans ) .Z tego co rozpisywalem to jedynie farmacja pasuje ( na ktora brakuje mi punktow ) i dietetyka ( przepisza te wszystike anatomie wfy chemie fizjolofie i biochemie ) na pozostalych problemy sa juz od 1 roku albo co gorsza na 3 ) . Zreszta co bym nie wybral wszystko jest fajne i daje mi 3 punkcisze do postepowania rekrutacyjnego na studia doktoranckie wiec bez roznicy szczerze
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: progi analityka medyczna

Post autor: anulka1991 »

No filozof123 faktycznie dziwne połączenia Ale szczerze mówiac liczyłam że może wybierasz się teraz na farmację. bo dużo jest przypadków połączenia analityki z farmą Ale oczywiście nie ma rzeczy niemożliwych i oczywiście życzę powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości