Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: soraja »

Ja też mam 247 i jestem 67. na rezerwowej liście, oni chyba patrzą na wyniki z fizyki też. Jestem w szoku co do progu na WUMie. Mam nadzieję, że do Wro też się dostanę, bo na WUM chyba mnie na 2. rok nie przyjmą. Ale zobaczymy.
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Gitarowa »

A nikt nie wie ile osób z rezerwowej się dostaje zazwyczaj na WUM?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: a_niap »

Halius pisze:
Kaamil pisze:nom, niby na 3 roku może być tylko 13 grup po max 24 os = 312 osób, ciekawe co zrobią z nadwyżką, bo aż tyle osób to raczej nie wyleci. DO tego jeszcze osoby powtarzające rok. Już teraz jest ciasno, ale jakoś dają radę, zobaczymy dalej.
Właśnie w tym roku chyba się to zmieni. Początkowo wszyscy myśleli, że po drugim roku jak zwykle rozbiją 3 ostatnie grupy 14-16, jednak z tego co moja starościna dowiedziała się jakiś czas temu w dziekanacie wychodzi, że maja rozbić tylko szesnastą
Na naszej radzie pedagogicznej też bylo powiedziane że wasz rocznik bedzie mial 15 grup (że niby my mamy sie cieszyć i nie narzekać że nas tak dużo jest.)
To chyba lepiej że jednak więcej grup będzie, bo dzięki temu podział na podgrupy na klinikach nadal będzie na ok. 6 osóbowe ( z wyjątkiem pediatri na dzialdowskiej gdzie 8 osób biega za jednym asystentem. Na szczescie tylko 1 dzien)
P.S. Zwykle nie rozbijali trzech ostatnich grup, ale te w których było po dwóch latach najmniej osób - w naszym roczniku akurat wypadły 3 ostatnie
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: soraja »

Gitarowa - nie wiem ile osób, ale w tamtym roku próg spadł tak o 5-6pkt. Więc o 3 myślę, że spadnie:) Zobaczymy w środę. Ale ciekawa jestem czy przyjęliby mnie na 2. rok, chyba robią problemy, bo są różnice programowe w anatomii
karimata
Posty: 286
Rejestracja: 19 cze 2010, o 15:30

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: karimata »

Czeeeść ja jestem 56 rezerwowy i trzymam kciuki za 2 listę
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Medycyna Lwów »

soraja a z czego mieliby cię na 2 rok przyjmować?

a_niap, za to na 4 roku pediatria na Działdowskiej jest super.
madzik_maja
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzik_maja »

hej tez mam 247 pkt i 77 na rezerwowej. trzymam za was kciuki dziewczyny (głównie soraja i Gitarowa). swoja droga ciekawi mnie czemu soraja masz 67 miejsce na liscie-mi wyskoczyło ze tylko 4 osoby maja identyczna ilość pkt
madzik_maja
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzik_maja »

a może ktoś z was wie jaki próg jest w tym roku na lek-dentystycznym? ciekawe czy wyższy od lekarskiego. jedno jest denerwujące-czemu w wawie ograniczają ilość kierunków do zalogowania -mozna wybrać tylko jeden. gdyby nie to już bym była szczęśliwą studentką farmacji na wum-ie teraz pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że kiedyś zostanę jeszcze szczęśliwszą studentką medycyny
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Asillith »

246 pkt jest na stomie.
madzik_maja
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:04

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: madzik_maja »

ja się chyba dziś zaciukam tępym nożem. czemu są te ograniczenia w wawie? mogłabym juz studiować sobie spokojnie na dentystyce. z moim szczęściem to się nie dziwię, że tak mam.
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: OlgaB »

ja dostałam się dzisiaj na stomę,ale widząc co się dzieję mogłam spokojnie składać na lek ,ale dobra nie narzekam jak coś
Awatar użytkownika
vuze
Posty: 831
Rejestracja: 13 lip 2008, o 16:01

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: vuze »

kto wie, kiedy będzie kolejna lista na WUMie?
Gitarowa
Posty: 592
Rejestracja: 18 lut 2011, o 20:39

Re: Jaki próg na WUMie ? OBstawiajcie

Post autor: Gitarowa »

Chyba 13 ma być kolejna lista z tego co pamiętam.

Kurcze, teraz jak patrzę- to na innych uczelniach progi wcale nie sa zbyt niskie. Obawiam się że w związku z tym ludzie się podostawali do wawy a nigdzie indziej się nie dostaną i nie będą rezygnować z WUMu.
Moje czarnowidztwo się włączyło. Bo 78 osób musi zrezygnowac żebym się dostała.to strasznie dużo. Też trzymam kciuki za wszystkie osoby z 247 punktami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości