Studia w Zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Stalowy »

Na uczelni wydadzą Ci bez problemu ale powiedzą, że do niczego nie potrzebne raczej

Uczelnia w tych dniach wygląda bardzo ładnie. Przynajmniej campus Rokitnicki (tam nie mieści się dziekanat. jeszcze).

Obok dziekanatu jest w sumie też dosyć ładny ogród. Wygląda to sympatycznie w każdym razie
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

w takim razie pojadę podziwiać ogród
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: fornix »

Mi skierowanie przysłali bez problemu mailem
Awatar użytkownika
Maggda_W
Posty: 296
Rejestracja: 28 mar 2010, o 13:58

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Maggda_W »

ciekawski, moglbys podac meila na ktorego pisales w sprawie tego skierowania?

Stalowy, czyli bez problemu mozna zrobic te badania u swojego lekarza med. pracy? bo troche nie usmiecha mi sie jechac przez pół polski zeby zrobic badania.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: york »

bez skierowanie można zrobić te badania normalnie, nie będzie problemu tylko musicie powiedzieć, że chcecie prywatnie, bo może lekarza sobie pomyśli, że nie macie kasy, albo coś, jedna lekarka powiedziała mi, że nie ma umowy z uczelnią, ale to nie ma znaczenia, bo na stronie uczelni jest wyraźnie napisane, że każde zaświadczenie jest honorowane, pod warunkiem, że wystawił je lekarz medycyny pracy
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

mimi11, dokładnie tak zrobiłam, a i tak dostałam informację od lekarza, że bez skierowania nie wystawi mi zaświadczenia .
Tak więc czy mógłby ktoś podać tego maila ?
Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: fornix »

Nie pisałem na maila tylko zadzwoniłem do biura rekrutacji i podałem swój

Na tym skierowaniu są wyszczególnione zagrożenia więc chyba o to może chodzić Twojemu lekarzowi, ale myślę że większość go nie wymaga
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: york »

to idź do innego lekarza i poproś o zaświadczenie ja byłam u dwóch lekarzy i jedna pani doktor chociaż miała odpowiednią specjalizacje nie chciała wystawić, bo nie ma umowy z uczelnią, a druga nie robiła problemów i prywatnie za 4 zaswiadzcczeniea zaplłąciłam 35 zł, więc nie dużo

najlepiej zadzwon do rejestracji i zapytaj się lekarza czy ci wystawi takie zaswiadczenie
Awatar użytkownika
schogetten
Posty: 34
Rejestracja: 12 lip 2010, o 20:23

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: schogetten »

Ja mam tylko pytanie czy koniecznie już teraz trzeba załatwić to zaświadczenie lekarskie czy można dopiero po przyjęciu na studia i dowieść z dokumentami?
kolchicyna192
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2009, o 12:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: kolchicyna192 »

od momentu, gdy się dostałeś masz 3 dni by przynieść im kompletną teczkę - czyli wraz z zaświadczeniem lekarskim
saywhatyousay
Posty: 14
Rejestracja: 9 lip 2011, o 00:15

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: saywhatyousay »

Ma ktoś do sprzedania materiały na pierwszy rok?
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: Arnold »

Ja mam do sprzedania:
-skrypt do wykładów z chemii (przyda się także na biochemię, bo raz Profka. uwaliła całą grupę nie tyle co z materiału z biochemii, co właśnie chemii, zresztą na gablotce biochemii pisze że obowiązuje materiał z chemii)
Biologia medyczna:
-ksero z części genetycznej za wyjątkiem Biologii rozwoju Krótkie wykłady + streszczenia parazytów (dobre do powtórki przed egzaminem)
Najlepiej dla studenta lekarskiego, bo stoma się trochę różni
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: Studia w Zabrzu

Post autor: lexie »

Ja mam do sprzedania atlas fotograficzny Yokochi - używany ale bez śladów użytkowania 65 zł + wysyłka, informacje na pw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości