Czy trudno uzyskać średnią 4,8 na farmacji?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Elina27
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 15:41

Czy trudno uzyskać średnią 4,8 na farmacji?

Post autor: Elina27 »

Witam Chciałabym się dowiedzieć od Was, czy trudno jest uzyskać średnią 4,8 na kierunku farmacji? Zastanawiam się nad niestacjonarną farmacją, ale tylko na pierwszym roku (bo jedynie na tyle mnie stać finansowo). Po roku chciałabym spróbować przenieść się na dzienne, ale do tego potrzebna jest średnia 4,8 (jeżeli dobrze wyczytałam na stronie uczelni). Nie wiem czy jestem w stanie taką średnią osiągnąć, bo jeżeli to jest jakieś ogromne wyzwanie to zrezygnuje z pomysłu niestacjonarnej farmacji i pójde na coś innego. Proszę o opinię
zwykły
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:57

Re: Czy trudno uzyskać średnią 4,8 na farmacji?

Post autor: zwykły »

Byłem przez rok na farmie. Łatwo na pewno miec nie bedziesz osiągnąć ten cel
Awatar użytkownika
Kojtek
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2007, o 22:09

Re: Czy trudno uzyskać średnią 4,8 na farmacji?

Post autor: Kojtek »

jeśli skrzyżujesz dupkę z krzesłem i do tego jesteś w miarę kumata i masz trochę szczęścia to może się udać
Galaxia
Posty: 533
Rejestracja: 8 cze 2009, o 19:21

Re: Czy trudno uzyskać średnią 4,8 na farmacji?

Post autor: Galaxia »

wątpie, żeby ktokolwiek u mnie miał tak wysoką średnią (CM UMK). uważam, że to bardzo trudne, zwłaszcza że są przedmioty, z których od wielu lat nikt nie dostał 5.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości