pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

od przyszlego roku akademickiego na UJ zmienil sie regulamin i w chwili obecnej indeks jest tylko gadzetem Mozna zbierac sobie wpisy na pamiatke:)
Jednak z doswiadczenia wiem, ze wykladowcy traktuja wpisywanie zaliczen do indeksow jako straszna kare:) wiec trudno powiedziec czy beda chetni do indywidualnego wpisywania
gossip_girl
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:54

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: gossip_girl »

jakie mam jeszcze takie pytanie: czego bedziemy sie uczyc na pierwszym roku?
blackqueen
Posty: 36
Rejestracja: 5 lip 2011, o 08:39

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: blackqueen »

o wlasnie. i jakie ulice polecacie na mieszkanie? zeby bylo blisko wszedzie. w ogole orientujecie sie gdzie beda zajecia na 1wszym roku?
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

Duzo jest przedmiotow:) Najwazniejsza trojka to: podstawy pielegniarstwa, anatomia i fizjologia. Oprocz tego promocja zdrowia, zdrowie publiczne, psychologia, pedagogika i inne przedmioty.

Zajecia na pierwszym roku odbywaja sie glownie na Michalowskiego/ Kopernika/ Grzegorzeckiej i w tych okolicach najlepiej szukac mieszkanka.

Osobiscie polecam Bronowice, najlepiej skomunikowana czesc Krakowa:) stamtad dojedziecie na wszystkie zajecia tramwajem bez przesiadki
gossip_girl
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:54

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: gossip_girl »

a duzo czasu trzeba sie uczyc?

o mieszanie nie pytam, bo jestem z Krk )
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

z przytoczonej wielkiej trojki trzeba sie sporo uczyc:) bo regularnie pisze sie kolokwia, z reszta mozna dac sobie rade bez jakiegos wyjatkowego nakladu sil, wystarczy troche nauki i szczescia
Aleks333
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2011, o 20:29

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Aleks333 »

blackqueen no to bardzo mi miło poznać:) i resztę też:)
Ja idę jutro wszystko załatwić, bo dzisiaj jakoś mi nie po drodze P

Jesteście z Krakowa, czy gdzieś z Polski?
gossip_girl
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:54

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: gossip_girl »

też dzisiaj się tam przejdę i próbuje samą siebie przekonać, że dobrze robię idąc na pielęgnirstwo P

jakby co to kolo mnie jest wolne mieszkanie do wynajecia- okolice Korony i drugie znajoma ma do wynajecia gdzies kolo Ronda Matecznego
blackqueen
Posty: 36
Rejestracja: 5 lip 2011, o 08:39

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: blackqueen »

a orientujecie sie jak stoi chemia na pierwszym roku? ja jej edukacje zakonczylam juz w 1 klasie liceum:/ i sie zastanawiam, czy ogarne jakos, czy juz powinnam gdzies na korki leciec podciagnacD

gossip_girl
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:54

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: gossip_girl »

blackqueen nie martw się, jak coś to Ci pomożemy
izuś
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:07

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: izuś »

hej potrzebuje pomocy na zamiany w grupach,sprawa wyglada tak ze juz studiuje a teraz bede miec drugi kierunek i to jest oczywiste ze musze byc tu i tu,na uj jesli chce zamienic godz cwiczen to tylko pod warunkiem ze zamienie sie z jakas osoba na dane cwiczenia.Bedzie mi milo jesli ktos zrozumie moja sytuacje Pozdrawiam
izuś
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:07

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: izuś »

Oczywiscie bede potrzebowac pomocy wowczas gdy bede miec obydwa plany zajec.
izuś
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:07

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: izuś »

Oczywiscie bede potrzebowac pomocy wowczas gdy bede miec obydwa plany zajec.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości