pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
izuś
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:07

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: izuś »

i jeszcze mam do was takie pytanie -jak mam rozumiec to oswiadczenie. Ze to dotyczy studentow ktorzy studiuja drugi kierunek na UJ czy na innej uczelni?
Już jestem studentem innych, rozpoczętych przeze mnie przed rokiem 2011 studiów w Uniwersytecie Jagiellońskim i od dnia 1 października 2011 roku będę na nich równolegle kontynuować naukę.
blackqueen
Posty: 36
Rejestracja: 5 lip 2011, o 08:39

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: blackqueen »

matakrk pisze:blackqueen nie martw się, jak coś to Ci pomożemy
bede brdzo wdzieczna ale nadal nurtuje mnie pytanie, czy samej czystej chemii bedzie duzo. oby nie:D

idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

blackqueen- w ogole nie bedzie chemii:) jest wprawdzie przedmiot biochemia i biofizyka ale ogranicza sie tylko do zrobienia prezentacji. Zadnych zadan, laboratorium nie bedzie na pielegniarstwie.

izus- mam nadzieje ze uda ci sie pociagnac dwa kierunki:) jesli chodzi o ta opcje to zaznaczasz ja tylko jesli jestes juz studentka UJ, jesli na innej uczelni to zaznaczasz NIE
izuś
Posty: 7
Rejestracja: 13 lip 2011, o 10:07

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: izuś »

chemii czystej nie bedzie,podobnie jak fizyki Hmmm idoko dziękuje * bo zastanawialam sie czy nie potrzebuja zgody dziekana mojej uczelni gdzie obecnie jestem studentka.
gossip_girl
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 20:54

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: gossip_girl »

ja mam jeszcze pytanie czy wiecie moze czy moge zlozyc dokumenty na dwa kierunki? i ewentualnie zastanowic sie co bym wolala
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

Mozesz tak zr5obic,bo to kwestia tylko zlozenia swiadectwa ale jesli nie jestes zdecydowana studiowac oba naraz, to w ten sposob blokujesz miejsce komus z listy rezerwowej komu bardzo zalezy sie dostac.
czarnakotka
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2011, o 16:35

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: czarnakotka »

Witam przyszłe pielęgniarki. Mi też się udało dostać. Miło was poznać, jak na razie tylko wirtualnie Będziemy sobie pomagać?
Sherlee
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2011, o 14:25

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Sherlee »

Mam takie pytanie: czy Wy też płacicie 21 zł za legitymację/indeks (nawet jak nie bierzecie indeksu)? Bo nie wiem, czy jak chcę indeks to mam dopłacić jeszcze 4 zł, czy to już jest z tym podane, bo się nie dogadałam z tą uprzejmą Panią w dziekanacie a chcę jechać w poniedziałek rano zawieźć potwierdzenie wpłaty, bo będę w okolicy ok. 9 )
Aleks333
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2011, o 20:29

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Aleks333 »

Sherlee, Widzę, że nie tylko ja miałam problemy z dogadaniem się w sprawie indeksu.:)

Trzeba zapłacić 21zł za indeks ale nie będziemy go mieli dla siebie( będzie on w wersji elektronicznej-prawdopodobnie)

A za indeks, który kosztuje 4zł podobno jest już za późno( taką uzyskałam odpowiedź)
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

Sprostuje: nie placi sie za indeks w wersji elektronicznej, ta oplata 21 zloty to jest za legitymacje
Aleks333
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2011, o 20:29

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Aleks333 »

Dzięki idoko, myślałam o legitymacji a napisałam indeks
Sherlee
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2011, o 14:25

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Sherlee »

Aleks333 pisze: A za indeks, który kosztuje 4zł podobno jest już za późno( taką uzyskałam odpowiedź)

A napisałaś ten wniosek o indeks? Bo mi kazała napisać, ale co tam mówiła o opłacie, to już sama nie wiem.
Zapłacę 25, najwyżej te 4 niech sobie wezmą jako napiwek.


Chyba że Ty idoko się orientujesz w temacie opłat, bo widzę, że najbardziej z nas wszystkich jesteś obeznana
idoko
Posty: 33
Rejestracja: 11 lip 2011, o 19:22

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: idoko »

Przykro mi, ale niestety nie pamietam ile placilam w zeszlym roku. Ale kazdy przy wpisie powinien dostac kartke z podstawowymi infomacjami o tym jak logowac sie do USOS itd. Powinny tez byc tam informacje dotyczace platnosci.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość