kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: aleksandra_91 »

Witam

Chciałabym dowiedzieć się, czy są na forum osoby, które poprawiały maturę i za 3 razem dostały/dostaną się na upragniony lekarski ?
Mi niestety w tym roku zabraknie dosłownie kilku punktów, więc wybieram się na farmację. No ale jednak marzę o leku, dlatego będę próbowała 3 raz.
Tak więc jest ktoś kto podziela mój los ? będzie mi raźniej
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: hotdog1990 »

Ja w tym roku poprawiałem 2 raz matury czyli podchodziłem 3 raz do rekrutacji na medycynę ale w tym roku już się uda na szczęście:)
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: patoska3 »

ja poprawialam w tym roku i no niestety. ale mowie sobie ze do trzech razy sztuka
teraz bede na 2 roku farmy
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: aleksandra_91 »

ja wierzę w to, że jak ktoś jest wytrwały i konsekwentny w dążeniu do celu, to uda mu się i tak jestem z siebie dumna, poprawiłam o wieeeeele maturę ( pierwsza to jakaś porażka -_-),
no ale muszę już się asekurować, więc idę na studia.
Patoska3, jesteś na gumedzie? ja chyba też się tam wybieram
Awatar użytkownika
patoska3
Posty: 124
Rejestracja: 12 lip 2010, o 22:05

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: patoska3 »

jestem ogolnie z Gdanska ale niestety nie studiuję na gumedzie tylko w Bydgoszczy, a zadecydowal o tym jeden punkt
Awatar użytkownika
waikhru
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2009, o 16:12

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: waikhru »

To już moje czwarte podejście na lekarski. W międzyczasie zdążyłam zrobić licencjat z biologii, a głupkowatej matury nadal nie mogę napisać tak jak bym chciała. No cóż, może za piątym razem.
SAN92
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2011, o 19:51

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: SAN92 »

Gratuluję wytrwałości Wam i sobie jej życzę. W tym roku pewnie mi kilka pkt. zabraknie na lek, ale mnie to nie zniechęca. Póki co jestem przyjęta na Biologię na UG i mam pewne miejsce na Fizjoterapii na GUMed. Jednak to nie są moje wymarzone kierunki .
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: aleksandra_91 »

san92, fizjoterapia- no to pięknie nie ma co rezygnować z marzeń, po prostu innym przychodzi łatwiej i szybciej, a inni muszą się trochę pomęczyć.ale jestem tego zdania, że co przychodzi trudniej i co obkupione jest większym wysiłkiem i bólem, daje większą satysfakcję i radość głowa do góry !
Awatar użytkownika
Katija
Posty: 65
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:45

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: Katija »

Mój kuzyn dostał się za 3 razem na lek. Teraz jest szczęśliwym studentem trzeciego roku, na medycynie bardzo mu się podoba. I, o dziwo, nawet na naukę nie narzeka
Awatar użytkownika
aleksandra_91
Posty: 162
Rejestracja: 14 paź 2010, o 09:09

Re: kto dostał się za 3cim razem na lek ?

Post autor: aleksandra_91 »

ja osobiście znam 3 osoby, które za 3 razem dostały się na medycynę i są szczęśliwymi studentami, osiągają świetne wyniki i wszystko piszą z pierwszych terminach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości