opłata rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: attyde »

Ja do tej pory do niczego się nie przyczepiłam w tej uczelni, wszystko jest porządnie załatwiane. Najlepsza cecha - egzaminy sprawdzane praktycznie na poczekaniu
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: godziasia »

attyde, przyłożenie szablonu do testu abc i pozaznaczanie, gdzie punkt a gdzie nie, nie zabiera zbyt dużo czasu
jak dla mnie najgorsza jest chyba dezinformacja.O.o
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

attyde, może na lekarskim w miarę szybko sprawdzają jako studentka fizjoterapii mogę Was jednak zapewnić, że czasem sprawdzenie testów zawierających 20pytań zabiera naszym wykładowcom tydzień, wpisanie ocen do indeksu zajmuje kolejny tydzień ogólnie jesteśmy traktowani jak wyrzutki społeczne, nie mamy prawa przełożyć sobie zwykłego zaliczenia, mimo że na przykład w tym samym dniu zaplanowano nam egzamin.
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: Anielka »

hm, jak byłam na analityce to raczej można się było ze wszystkimi dogadać jeśli chodzi np. o przesunięcie egz poprawkowego czy coś. tyle że nas było malutko(ok. 40 osób) więc łatwiej było znaleźć jakąś salę. z tego względu na liczniejszych kierunkach trudniej jest ugadać profa o przesunięcie.

chociaż i na leku w tym roku przesuwaliśmy koło z biologii bodajże jak nam się nawarstwiły(tak, tak, prof.K okazał człowieczeństwo - koło odbyło się w weekend )
także czasem można się nawet pozytywnie zaskoczyć
a bałagan jest, fakt, najlepszy przykład to sprawa fakultetów albo to że o przedmiotach jakie mam mieć na II roku dowiaduję się w maju/czerwcu.
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: godziasia »

dobra, temat jest opłata rekrutacyjna", więc zamknijmy już ten offtop bo nam moderatorzy pourywają głowy:) wiem, że miło ponarzekać, sama zawsze to robię, ale trzeba znaleźć inne miejsce do tego:)
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: Anielka »

niech się pojawi tylko temat rekrutacja 2011 i parę ochotników na Umed to sobie poużywamy

edit: dla szukających info odnośnie tematu, płacić można do 5.07 teoretycznie, ale muszą $ zaksięgować więc lepiej to zrobić kilka dni wcześniej.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: attyde »

Właśnie dlatego chwalę sobie to na naszym kierunku, bo jak jest na fizjoterapii to dobrze wiem a dezinformacja - tak jak mówię, ja tego nie doświadczyłam. Może jakoś idealizuję, ale z drugiej strony ostatnio słyszałam że ktoś uznał, że uczelnia jest beznadziejna bo krzesła są niewygodne. A to bałagan, że tak wcześnie podali plan? Jak dla mnie to zaleta i dodatkowa zachęta wg regulaminu program powinien być gotowy pół roku przed rozpoczęciem roku akademickiego, i mniej więcej w takim czasie dowiedzieliśmy się jakie będą przedmioty na spotkaniu z Dziekanem
koniec offtopu, wracam do histologii
Awatar użytkownika
astral_cutler
Posty: 96
Rejestracja: 13 lis 2008, o 23:37

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: astral_cutler »

jak zrobię w nd przelew internetem, to powinien być u nich zaksięgowany we wtorek (4tego) prawda?
a kiedy ostatecznie można wpisać wyniki? w pn?
lemonic
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:12

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: lemonic »

no raczej powinien dojść a co do wyników to bardzo dobre pytanie ale nie mam pojęcia kiedy jest deadline i jakoś w tym momencie nie mogę tego znaleźć na stronie grrr
anastazja91
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2011, o 14:39

Re: opłata rekrutacyjna

Post autor: anastazja91 »

A jeżeli chodzi o formularze to mam takie pytanie. tam jest zakładka numer świadectwa, Organ Wydający itd to mają na myśli świadectwo dojrzałości czy świadectwo maturalne ? Powinni to sprecyzować /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości