stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: darthbrother »

vahti pisze:Widze że uczelnia nam zdobywa popularnosc. P
W końcu wygraliśmy w jakimś ogólnopolskim rankingu który brał pod uwage takie czynniki jak ilość miejsc w akademikach i książek w bibliotece.
A w tym rankingu przypadkiem nie byliśmy drudzy? No chyba, że mówimy o dwóch różnych sprawach
bartek250 pisze:co do odległości to jest to jakiś problem, dzisiaj zawoziłem papiery na ŚUM, jestem z lubelskiego i mam tam około 400km, a na drogach ekspresowych, szczególnie na krajowej 4 przy krakowie, jest ogromny tłok zawsze, korki, remonty itp. tragedia. wróciłem wykończony, zeszło mi cały dzień i spaliłem 1,5 zbiornika paliwa. także w domu pewnie byłbym tylko na święta. dlatego mam nadzieję, że przeniosę się do Lublina, mam tam 100 km, więc godzinka samochodem, jak zechcę to mogę na weekend wpaść do domu po prowiant, ale nie muszę. no i też nie będę mieszkał ze starymi, więc to sporo zalet
Człowieku nie marudź, ja do domu przyjeżdżam tylko na święta i wakacje, i akurat wydaje mi się, że jest to wystarczająco dużo I nie mam tu własnego auta, tak więc dyrdam się 6,5 h PKP
Zbyt blisko też nie można być, bo kusi powrót, kusi.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: vahti »

No niech Ci będzie Filipie, że drudzy. Ważne, w scislej czołówce.
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: darthbrother »

Nic straconego Pawle, w nowym roku akademickim będziemy pierwsi, dlaczego?

Dojdą dodatkowe punkty za wyremontowany Górny Ogród Pałacowy, za LipDuba, i za odnowione złote kule Atlasów

joannaange
Posty: 247
Rejestracja: 5 cze 2011, o 08:18

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: joannaange »

W tamtym roku druga lista była z progiem 176pkt, czyli w tym roku już po drugiej liście próg spadł o 1pkt. względem zeszłego roku

Ja mam 165pkt i modlę się żeby dostać się choćby na ostatnim miejscu.
poziomkaa
Posty: 16
Rejestracja: 30 maja 2011, o 14:37

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: poziomkaa »

niech mi ktoś powie co to jest oryginał aneksu do świadectwa ?
RR9
Posty: 19
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:41

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: RR9 »

To jest papier wydany przez CKE tylko w górnym rogu masz odpis to nie jest orginał a ten drugi papier to jest orginał
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: Agher »

ej no, proszę! im dłużej w pociągu tym lepiej, bo masz czas na naukę Jakbym miał jeździć 30 minut do domu, to bym nigdy się niczego w weekend nie nauczył. A tak to mam łącznie 11 godzin z książkami i weekend w domu wolny. Lepiej jest studiować dalej, niż bliżej IMO.
esprittt
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2010, o 18:42

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: esprittt »

weź tak nie mów bo zaczynam myśleć że źle wybrałam
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: vahti »

Spoko spoko, ja w tą i z powrotem do białego jade 21 godzin, jak chce sie na koło nauczyć to poprostu jade w weekend do domu i z powrotem!
BongoKongo
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2011, o 12:10

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: BongoKongo »

Agher trza było studiować coś u ojca rydzyka
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: neocortex »

Vahti, jeździsz Rybakiem?
T, mieszka sie daleko od domu to każdy wyjazd jest jak wyprawa - 10 kg książek, drugie tyle żarcia. Ale jak żyję, nie pamiętam, żebym nauczyła się czegokolwiek w pociągu, nawet jak kiedyś tkwiłam 13 h w środku zimy.
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: vahti »

Nah. Ja jeżdże takim białostocko-szczecińskim przez warszawę i poznań. Jakoś 690km w jedną strone jest. Ale fakt, studiowanie z dala od domu ma wady i zalety, ja nie wyobrażam sobie studiowania u siebie w mieście. Zresztą, co to by była za Agheruvahtiolandia bez -vahtio-!
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: stacjonarny lek 2011/2012 kandydaci i progi :)

Post autor: Agher »

Bongokongo, przecież wyraźnie napisałem ze wole studiować dalej niż bliżej od domu, więc uwaga o rydzyku troche bez sensu

Ja tam lubie sie uczyc w pociągu. Tylko raz mi sie zdarzyło na tyle głośne współpasażerowie, ze nie moglem w spokoju czytac

Zarcie to dobry ciężar w torbie. Ja staram sie unikac brania siazek do domu albo jakies kserowki biore, albo pdfy. Nie zawsze sie da, fakt. Zwlaszcza jak sie bochenki bralo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości