Zablokowane konto

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
niesmialka
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2011, o 23:28

Zablokowane konto

Post autor: niesmialka »

Witam!
Czuję się jak ostatnia kretynka, ponieważ w wyniku tego że kilkakrotnie błędnie wpisałam hasło, moje konto na UMP zostało zablokowane.
W tej sytuacji zwracam się do Was z pytaniami: Czy ktoś już był kiedyś w takiej sytuacji i jak udało mu się ją rozwiązać, oraz czy fakt zablokowania konta może być problemem gdy dostanę się na wybrany kierunek?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam.
tawaret
Posty: 42
Rejestracja: 9 cze 2010, o 18:04

Re: Zablokowane konto

Post autor: tawaret »

Nigdy nie miałam takiej sytuacji, ale tutaj jest chyba podobnie jak na kontach internetowych i przy kartach bankomatowych. Poszukaj na stronie UMP telefonu i e-maila do Komisji Rekrutacyjnej czy czegokolwiek, co będzie brzmiało jak jednostka wspomagająca rekrutację i skorzystaj z obydwu metod komunikacji, bo nie wiem, co będzie szybsze (a jak rozumiem, zależy Ci na czasie), podaj nazwę użytkownika i hasło.

Konto jest potrzebne, żeby dowiedzieć się o wynikach rekrutacji, aczkolwiek parę godzin albo od razu po godzinie W na stronach Uczelni są zwykle listy, jednakże, konto może być potrzebne aby odczytać konto do przelewu pieniędzy za legitymację bądź do przeczytania organizacyjnych pierdół. Po prostu jest NIEZBĘDNE, ale nie martw się, na pewno Ci pomogą, bo taka sytuacja zdarzyła im się pewnie nie raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości