Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: zagubiona90 »

onlyma, jeszcze poczekaj z takimi deklaracjami Warto wywiesić ogłoszenie w DSach lub na Jagiellońśkiej nawet pod koniec września i wtedy zanęci to młody narybek, który dopiero zaczyna myśleć o studiach
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Pinky »

Oni to tam zaczną błagać o materiały po pierwszym spotkaniu z Kuśmierzem i pierwszych laborkach z Sochacką. Więc ja czekam cierpliwie Zaczekam na nich na jagiellońskiej pod laboratorium i jak tylko wyjdą zapłakani to zaraz im pokażę swoją ofertę
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Haha Pinky zawsze mądrze mowi Hihi
Pójdę nawet z Tobą handlować pod Jagiellońską hihi P
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Ale nie przesadzajmy biologia komórki była fajna :)
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: zagubiona90 »

Dżola jest bardzo fajna przecież Jeśli chodzi o biologie komórki to nie ukrywam, że ja na 1 roku przeżyłam szok i zawdzięczam go właśnie Panu Dariuszowi aczkolwiek wspominam to miło
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Oj tam najgorszy był kolos z nowotworów, ale nie ma czemu się dziwić No i jeszcze słynne błony, kiedy to każdej grupie dał inne pytania. / hihi Ale wszystko było akurat na biologii do przeżycia.Chociaż z zajęć z mikroskopowania, czy jak to się nazywało i chore rysowanie w zeszycikach nie wyniosłam nic I jeszcze te artykuły hihi
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Pinky »

Dla mnie pierwszy kolos z biologii i to hasło: Proszę napisać wzory lipidów błonowych. o_O I jego obsesja na punkcie zrazików wrotnych -.- Które w niczym nie przypominały wg mnie zrazików na histo
A, no i prześwietne kolosy z chemii ogólnej, latanie ze statywem, czekanie na komendy, ten skrzeczący głos łysiejącej pani doktor. (Niestety, podobno staje się taka jak Sochackagt.<)

Anulka, zabraniam ci iść ze mną! To mój autorski pomysł

Jak dla mnie II semestr jest fajniejszy. Co prawda w I jest tylko Kawiak i skrypt, a w II już dużo więcej książek, to jednak jakoś lepiej mi już szło od marca Uwielbiałam genetykę, wykłady z biologii, higienę z epidemiologią (Stojkooooo ) i ćwiczenia z biofizyki z Mamutem. II semestr (mimo fizjologii -.-) to dla mnie przede wszystkim HISTOLOGIA , chemia z Dołowy, anatomia i Szczota z panem Edkiem oraz cały wykaz przerw I błogosławione zakończenie łaciny Ach, byłabym zapomniała - cudna matematyka. I mój ukochany docent
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: hypnos »

drugi semestr uczy zwykle bardzo wielu ciekawych rzeczy ale nie powiem, piętno fizjologii i histologii nigdy nie zostanie wymazane
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Pinky. spoko pójdę sobie sama i nie będę się do ciebie przyznawać Rozłożę przed katedrą różowy parasol i zrobię targ niczym w Bedzinie i zobaczymy do kogo będą przychodzić I co :P
O nie fizjologia to zło. masakra jakaś. no sorry 3 razy chodziłam pisać poprawę z moczowego. i dopiero za czwartym razem mnie przyjęła. ale za to na egzamin nie musiałam go się uczyć. klirensy i inne sprawy mam w pamięci do dziś hihi
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: onlyma »

oj moczowy z fizjologii to do tej pory umiem wymęczyła mnie, nie powiem. ale ogólnie dziewuchy powiem Wam jedną rzecz ja już chętnego na przygarnięcie mojej makulatury znalazłam, wystarczy rozkminić chwytliwe ogłoszenie.
A co do biologii - never again
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: anulka1991 »

Haha oj to dobra jesteś onlyma A jeszcze niedawno oddałabyś materiały za piwo :) hihi Ja to czekam na następne progi i wtedy ludzie będą panikować i szukać materiałów A jak nie to zacznę handlować w akademiku tam zawsze chętnych znajdę
A jak nie to zakupie wspomniany wcześniej różowy parasol i rozłoże na Jagiellonach zaraz przed wejściem
A jak już wzięło mnie na wspomnienia słynnych zajęć na SUM- ie to fajny był kolos u Szczoty z nerwowego no ludzie. ona nigdy nie miała czasu by nas przyjąć i to napisać hihi I najlepsze jest to, że ona 40 prac dała radę ocenić w 10 minut, a inne nie dały radę nawet w 2 tygodnie P
Awatar użytkownika
Pinky
Posty: 27
Rejestracja: 4 sie 2009, o 19:02

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: Pinky »

Anulka, RÓŻOWY? I kto tu jest Pinky o_O
Fizjologia - nawet dość ciekawe rzeczy, ale tylko te kolosy i te babki i ich totalny nieogar były strasznegt.<
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Analityka medyczna - ŚUM 2011/12

Post autor: zagubiona90 »

Mnie się fizjologia podobała, chociaż nie powiem kolos z moczówki też był moim ulubionym ale na szczęście odbyło się bez poprawek.
Szczota jest cudowna u mnie na roku na własnych wykładach ziewała i mlaskała
Z kim mieliście histologię?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości